آشنایی با چند ترفند موبایل – بی کلک

اگر تنظیم و تراز پایه های ماشین لباسشویی یا یخچالتان به هم خورده و هنگام کار، سروصدای زیادی تولید می شود، کافی است بدانید سیستم عامل موبایلتان اندروید است و گوشی موبایلتان شتاب سنج را پشتیبانی می کند یا نه. چونکه بزرگنمایی (Zoom) در گوشی های هوشمند به صورت دیجیتالی است و نه اپتیکال ،پس بزرگنمایی عکس در حین عکاسی باعث پایین آمدن کیفیت عکس ها می شود، پس اصلا از زوم دوربین استفاده نکنید و بجای اون خودتون به سوژه نزدیک بشین و یا اینکه اگر امکان نزدیک شدن به سوژه رو ندارین ،عکس رو بگیرین و بعدها با استفاده از تکنیک برش (Crop) قسمت های اضافه رو حذف کنید و عکس رو نزدیک تر کنید.

به همین دلیل پیشنهاد میکنیم از همان ابتدا، نسبت به خرید کابل شارژر با کیفیت اقدام کنید. این کابلها موقع قرارگیری در کیف و کولهپشتی گره نمیخورند و با اندکی مراقبت، طول عمری بالاتر از دیگر انواع کابل شارژر دارند. شاید هم داشتن قابلیت انتقال دیتا با سرعت بالا برایتان فوقالعاده مهم باشد. گوگل قابلیت شخصی سازی تنظیمات سریع را به سیستم عامل اندروید ۷ اضافه کرد و شرکتهای سازندهی گوشی نیز گزینههای دیگری را به این قسمت افزودهاند. این کدها فارق از شرکت تولید کننده گوشی باید بر روی تمام گوشیهای هوشمندی که از اندروید استفاده میکنند، اجرا شوند.

این ترفند موبایل نخستین بار در اندروید 7 سال 2016 معرفی شد و به عنوان یکی از کاربردی ترین ترفند های موبایل و همچنین یکی از محبوبترین میانبرهای اندروید باقی مانده است. این کاسهی شیشهای الگوی پیچیدهای داشت که ما قصد داشتیم از آن عکاسی کنیم. پیدایش عکاسی و رواج روشهای گوناگون این فن در ایران، با اختلاف حدود سه سال از اعلام موجودیت عکاسی در فرانسه روی دادهاست.

برای باز کردن منوی تنظیمات سریع باید انگشت خود را از بالای نمایشگر به پایین بکشید و در صورتی که بخواهید به تنظیمات بیشتری در منوی موردنظر دسترسی پیدا کنید هم لازم بود یک بار دیگر، همین کار را انجام دهید. این مطلب رو نزدیک عید 98 دارم می نویسم : چند روزی مونده به بهار 98 و مهمانی و عید دیدنی ها همه شروع میشه ، البته توی این گرونی زیاد کسی عید دیدنی نمیره و فقط بخاطر تعطیل بودن ایام عید همه بیشتر فضای باز و کوه و دشت رو بهانه ای برای بیرون رفتن پیدا میکنن و با اقوام و دوستان همه میزنن بیرون .

دیدگاهتان را بنویسید