آموزشهای کاربردی و ترفندهای جدید و جالب موبایل

کابل های بیکیفیت و بینام و نشان، برایتان عمر نخواهد کرد و حتی ممکن است به موبایل، تبلت، دوربین یا پاوربانک شما آسیب هم برساند. با فشردن دکمه سبز تماس یا Call گوشی شما تا زمانی از شبکه خارج خواهد شد که دستور لغو را صادر کنید. برای تغییر دادن محل قرارگیری سایه نسبت به سوژه زوایای مختلف تابش نور را امتحان کنید. میتوانید همانند عکس بالا هم سوژه و هم سایه را در عکس بگنجانید یا مثل عکس پایین تنها از سایه عکس بگیرید. خوب حالا چطوری ما سوژه رو توی فوکوس بزاریم ،خیلی راحت فقط کافیه که سوژه مورد نظر خودمون در نظر بگیرید و با انگشت روی سوژه یک ضربه وارد کنید (به اصطلاح کلیک کنید) به همین راحتی.

مسائل مهمی در عکاسی تاثیر داره ،مثل جنس دوربین و یا فضا و محیطی که در اون هستید ولی خوب من در اینجا سعی کردم یک سری ترفند مهم برای عکس گرفت با موبایل رو براتون جمع کنم که بتونید عکس های بهتری رو از لحظات زیباتون ثبت کنید. 12- کابل شارژ مطمئن بخرید: جنس خوب، ماندگاری بالاتری دارد.

این در حالی است که یک کابل شارژ با کیفیت ساخت برند معتبر، چندین سال برایتان کار خواهد کرد. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم از همان ابتدا، نسبت به خرید کابل شارژر با کیفیت اقدام کنید. به همین راحتی یک عکس با کیفیت خواهید داشت. اولین عکس تاریخ ایران رو هم می تونید پایین ببینید. دستگاههای عکسبرداری روسیه که هدیه امپراتور بود، زودتر رسید و نیکلای پاولوف دیپلمات جوان روس که به این منظور تعلیم عکاسی دیده بود، این دستگاهها را به تهران آورد و در اواسط دسامبر ۱۸۴۲ م مطابق پایان آذر ۱۲۲۱ه.ش نخستین عکسبرداری در ایران را انجام داد .

نخستین دستگاههای عکاسی به در خواست محمد شاه قاجار از کشورهای روسیه و انگلیس به دربار ایران وارد شد. لازم است هر بار که گوشی را برای عکاسی از جیب خود خارج میکنید لنز آن را تمیز کنید. با یک دستمال پارچه ای و پد الکلی، اسپری الکل، شیشه پاککن یا اسپری عینک کابلهای خود را به طور مرتب، تمیز نگه دارید و به محض مشاهده سیاه شدن، آنها را پاک کنید. این مطلب رو نزدیک عید 98 دارم می نویسم : چند روزی مونده به بهار 98 و مهمانی و عید دیدنی ها همه شروع میشه ، البته توی این گرونی زیاد کسی عید دیدنی نمیره و فقط بخاطر تعطیل بودن ایام عید همه بیشتر فضای باز و کوه و دشت رو بهانه ای برای بیرون رفتن پیدا میکنن و با اقوام و دوستان همه میزنن بیرون .

دیدگاهتان را بنویسید