ترفندهای جدید موبایل: 6 ترفند پنهان مخصوص اندروید

انجام این کار میتواند در مقایسه با قرار دادن انگشتان روی نمایشگر و تلاش برای بزرگنمایی، بهتر و سریعتر باشد. برای انجام کار وارد تنظیمات شوید و از بخش امنیت (Security)، گزینه پیشرفته (Advanced) را انتخاب کرده و به سمت پایین منو حرکت کنید تا امکان انتخاب پین کردن برنامه (App Pinning) فراهم شود. دوم : باید دکمه شاتر دوربین رو بزنید و از سمت چپ تصویر به سمت راست به آرامی دستتون رو بچرخونید ،هرچی این حرکت آهسته تر باشه عکس بهتر خواهد بود و درنهایت برای انتهای کار باز هم دکمه شاتر رو بزنید که کار تموم بشه.

فقط کافیه بدون باز کردن قفل چند ثانیه دستتونو روی یکی از سه تا دکمه داخل عکس نگه دارید تا نوار پخش صدا برای جلو و عقب بردن آهنگ ظاهر بشه! روش اول : یه نکته خیلی خیلی جالب بهتون بگم اونم اینه که اگر پسزمینه عکستون خیلی شلوغ بود و ممکن بود که چشم بیننده عکس به جاهایی غیر از سوژه جلب بشه فقط کافیه عکس رو به صورت سیاه و سفید عکاسی کنید. بعدش سعی کنید که سوژه تون رو توی یکی از خطهای عمودی تصویر قرار بدید.

مثلا می تونید اون رو در سطح زمین قرار بدید و از سوژه عکس بگیرین. روش دوم : اگر پسزمینه شلوغی داشتید می تونید ارتفاع عکس رو کم کنید یعنی بجای استفاده از پس زمینه شلوغ ،از آسمان برای پر کردن عکس و پسزمینه استفاده کنید. پس باز هم از زوایای مختلف عکس بگیرید تا بهترین نتیجه رو بدست میارید. پس از گرفتن یک عکس شفاف از سوژه در صورت تمایل میتوانید با استفاده از اپلیکیشنهای ویرایش عکس بسیار زیادی که در دسترس هستند پسزمینهی عکس را تار کرده و توجه بیشتری را به آن معطوف کنید. اگر خط همراه اول دارید با شماره 9990 تماس بگیرید و به اپراتور بگویید تمایلی به دریافت پیامک های تبلیغاتی ندارید.

اگر خط ایرانسل دارید یا با شماره 700 تماس بگیرید یا عدد دو را به شماره 5005 پیامک کنید. اکثر عکاس های مبتدی به صورت استاده عکاسی میکنن ولی خوب با توجه به وزن کم موبایل ،می تونید دوربین موبایل رو در حالتهای مختلف قرار بدید نسبت به سوژه و بعد عکس بگیرید. از کنارههای مختلف سوژه یا حتی از داخل آن عکاسی کنید. البته یه نکته رو بگم که الان اکثر گوشی های هشمند موبایل ، یک سیستمی دارند به اسم Grid ،که میتونید اون رو توی تنظیمات دوربین عکاسی گوشیتون فعال کنید ، ودیگه لازم به تجسم کردن خطوط افقی و عمودی ندارید.

دیدگاهتان را بنویسید