ترفندهای جدید موبایل: 6 ترفند پنهان مخصوص اندروید

زدن حروف روی کیبورد با انگشتانتان به عنوان ورودی مشکلی ندارد، اما بسیاری از گوشیها دارای ورودی سوایپ هم هستند و این ورودی به عنوان یکی از بهترین ترفند های موبایل شناخته میشود. عکاسی با موبایل از مراحل مختلف تکمیل یک پروژه یا فعالیت میتواند منجر به خلق مجموعهای از تصاویر شود که روایتی را بیان میکنند.

این قابلیت برای زمانی خوب است که بخواهید موبایل خود را دست دوست یا یکی از اعضای خانواده بدهید و دلتان نمیخواهد به خیلی از اپلیکیشنهای شما دسترسی داشته باشد. مواردی همچون نام گروه، اعضای آن،نوع نوتیفیکیشن و غیره توسط شما قابل تنظیم هستند. در حقیقت یک حباب چت را میتوان به عنوان یک میانبر مداوم به حساب آورد که صرف نظر از عمل کردن برنامه اصلی، همواره روی صفحه قابل مشاهده خواهد بود. نوار وضعیت یک نوار نازک در بالای صفحه نمایش است که اعلانها، قدرت سیگنال فعلی تلفن شما و عمر باتری را از جمله نمادهای دیگر نشان میدهد.

یکی دیگر از ترفندهایی که احتمالا با آن آشنایی دارید مربوط به علائمی میشود که به کاربر میفهمانند پیام ارسالی او به دست مخاطب مد نظرش رسیده و از سوی وی خوانده شده است. یکی دیگر از ترفندهای جالب واتساپ مربوط به امکان آرشیو کردن چت یا گفتگوها میشود. پلیس، اورژانس، آتش نشانی یا… انگشت خود را بر روی پنجره چت یا گفتگوی مد نظر قرار داده و به سمت چپ بکشید. در پنجره گفتگو با مخاطب مد نظر، آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید. همچنین شما میتوانید فعالسازی و غیرفعالسازی آن را با کشیدن انگشت خود از بالای نمایشگر به سمت پایین و در ادامه ورود به منوی تنظیمات سریع، انجام دهید.

از منوی فوقانی برنامه، آیکونی که یک فلش رو به داخل دارد را انتخاب نمایید. شما می توانید کیلومترها فاصله داشته باشید، اگر شما بتوانید با کسی که ریموت کنترل ماشین شما را دارد ارتباط برقرار کنید، شما می توانید قفل ماشین خود را باز کنید! علاوهبراین می توانید با رجوع به مقاله «چگونه گوشیهای گمشده اندروید و آیفون خود را پیدا کنیم ؟

دیدگاهتان را بنویسید