ترفندهای حرفهای فرار از نقد!

به خاطر داشته باشید که این ترفند کوچک، از دریافت پیام از سوی افراد یا شرکتهایی که آنها را نمیشناسید جلوگیری نمیکند، اما به شما کمک میکند صندوق ورودی مدیریت شدهای داشته باشید. با این کار میتوانید گزینههای مربوط به محتواهای مختلف را فعال کنید تا با کلیک بر Clear messages تمام این محتواهای حجیم پاک شوند. در این بخش میتوانید ببینید که آیا آخرین نسخه iOS در گوشی شما اجرا میشود یا خیر. ابتدا مطمئن شوید که گوشی شما به آخرین نسخه از iOS مجهز شده است. قبل از انجام هر کاری اپلیکیشن اینستاگرام را از طریق کافه بازار یا گوگل پلی به آخرین نسخه بروزرسانی کنید و سپس مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید.

به همین علت نه تنها باید Valor Surgesها را بر اساس اولویت اولتان در بخش مهارت خرج کنید، بلکه باید بین تاکیتکهای دفاعی و هجومی به صورت مداوم جابهجا شوید. در ضمن باید آدرس ایمیل خود را هم تایپ کنید تا در مواقع فراموشی این کد، عدد موردنظر به ایمیل شما فرستاده شود. اکنون که این ویژگی را تنظیم کردید، دفعه بعد که پیامهای خود را باز کردید در گوشه بالا سمت چپ میتوانید گزینه فیلتر را ببینید که سه گزینه مختلف برای فیلتر کردن پیامها به شما نشان میدهد. برای استفاده از این ترفند واتس اپ، پیام موردنظر را انتخاب کنید و بعد از ضربه بر فلشی که رو به سمت چپ قرار دارد (اولین فلش از سمت چپ) میتوانید مستقیما جواب پیام مذکور را تایپ کنید.

در گذشته شما هنگام مشاهده استوری های دوستانتان می توانستید واکنش های سریعی مثل 😍 و 😂 را برای آن ارسال کنید اما با بروزرسانی جدید اینستا از این پس می توانید استوری ها را لایک ❤️ نیز کنید. شما می توانید از قسمت Activity، دایرکت، و تنظیمات استوری خود متوجه شوید که چه کسانی به استوری شما ری اکشن نشان داده اند. خیر، اگر شما یک استوری را Like کنید فقط صاحب استوری می تواند آن را مشاهده کند و دیگران نمی توانند آن را ببینند. زیرا در گذشته اگه شما می خواستید یک استوری را لایک کنید باید به دایرکت مراجعه می کردید و یک قلب می فرستادید اما الان فقط با زدن یک دکمه این کار را می کنید.

چطوری استوری اینستاگرام را لایک کنیم؟ اما جداکردن کاغذ دیواری قدیمی اصلا کار سرگرم کننده و آسانی نیست، ولی خوشبختانه ترفندی وجود دارد که این کار را بسیار آسان تر می کند! 🟪 هدف اینستاگرام از ارائه این ویژگی بالابردن تعامل کاربران با استوریها و خلوت تر کردن دایرکت ها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید