ترفند های آموزشی – راهنمای انلاین محک

ترفند چهارم؛ استحاله نقد و منتقدان است! با این ترفند شما میتوانید ژست نقد پذیری هم بگیرید و تازه گلایهمند باشید که چرا منتقدان سخن نمیگویند. فوکوس، یکی از ابزارهای مفیدی است که در هر بازی جهان باز این چنینی پیادهسازی شده تا مخاطبان با پیدا کردن وسایل و آیتمهای کاربردی، راه حل آسانی را برای ارتقاء وسایل نظامی یا شخصی داشته باشند.

برای استفاده از واتساپ در کامپیوتر، میتوانید نسخهی دسکتاپ آن را دانلود کنید یا اینکه از نسخه وب آن بهره ببرید. یعنی پس از یافتن ضعفها که درجه اول اند باید برویم دنبال یافتن راهکار برون رفت از ضعف ها. خوشبختانه بازی Horizon Forbidden West آنقدری که باید خاص و بزرگ باشد، خاص و بزرگ بود؛ اما وقوع و مشاهده ایرادات جزئی هم طبعیی است.

این ترفتند به این شکل است که شما آنقدر از فردی که میدانید منتقد کار توست تعریف و تمجید کنی که منتقد اصلا روی نقد کردن را نداشته باشد. برای این کار وارد صفحه چت با مخاطب مذکور شوید و بعد از ورود به پروفایل مخاطب، گزینهی custom notifications را انتخاب کنید. برای این کار ابتدا پیام مذکور را انتخاب کنید و بعد از ضربه بر آیکون سه نقطه عمودی، گزینهی info را انتخاب کنید. برای کاربرانی که چندان اهل استفاده از واتساپ نیستند باید بگوییم که این تیک آبی نشاندهندهی خوانده شدن پیام است. اصولا وقتی ضعفی هست باید طرح شود چه راهکار باشد چه نباشد.

این در حالی است که هر چه منتقد ساکتتر شود موفقیت ما کمتر میشود و این به ضرر ماست و جریانی که میخواهیم در آن موفق شویم. اهمیت همه اینها زمانی برای کاربر مشخص میشود که در درجات سختی بالاتری اقدام به تجربه بازی Horizon Forbidden West کند. مدتی است که میتوانید با ذخیره کردن پستهای محبوب خود در اینستاگرام آنها را بعدا هم ببینید. این یک امر بدیهی است که نقد را منتقد انجام میدهد، اگر منتقد را با ترفند تعریف و تمجید راضی به حرف نزدن کنی نقدی وجود نخواهد داشت!

دیدگاهتان را بنویسید