دوازده نکته و ترفند که باید در ذهن داشته باشید – کارو تک

به واسطه همین امر، در آموزش پیشرویتان به معرفی ۱۲ نکته و ترفند کلیدی میپردازیم که قطعاً در طول ماجراجوییای که دارید به شما کمک زیادی خواهد کرد. برای این ترفند نوین هاب به کمک شما میآید و با استفاده از آن میتوانید از کامپیوتر و لپتاپ خود به راحتی پست ارسال کنید. اگر شما هم از جمله کسانی هستید که برای اولین بار وارد دنیای مجموعه Horizon شدهاند، پس هنگام ورود به غرب ممنوعه، باید این نکات مفید و کلیدی را که در ادامه به شرح آن میپردازم، در ذهن خود داشته باشید. فوکوس، یکی از ابزارهای مفیدی است که در هر بازی جهان باز این چنینی پیادهسازی شده تا مخاطبان با پیدا کردن وسایل و آیتمهای کاربردی، راه حل آسانی را برای ارتقاء وسایل نظامی یا شخصی داشته باشند.

البته توجه داشته باشید که با غیرفعال کردن این قابلیت، شما هم دیگر نمیتوانید از خوانده شدن پیامهایتان خبردار شوید. برای غیرفعال کردن این مشخصه، ابتدا در بخش Setting به Account و سپس Privacy مراجعه کنید. بازی Horizon Forbidden West با جهان بزرگی که پیش پای مخاطب میگذارد، سعی خواهد کرد تا با راهنماییهای کافی و بهاندازه، بازیکن را همانند کودکی که میخواهد روی جفت پاهایش بایستد راهنمایی کرده و سپس او را در جهان بی حد و مرزش غرق کند.

برای این ترفند واتس اپ ابتدا به بخش Setting و سپس Chats و در نهایت Chat history مراجعه کنید و سپس بر email chat ضربه بزنید. و این دقیقا به این معناست که میتوان با یک ترفند حرفهای یعنی به طنز کشیدن نقدها و دردها و ضعفهای فرد و جامعه پوست آنها را درآوریم و مردم هم در ظاهر لذتش را ببرند و شاد باشند و بقیه ماجرا! پس در خوشبینانهترین حالت ممکن طنز به راحتی کاری که میکند این است که به جای درمان دردها، آنها را برای ما عادی و قابل تحمل میکند!

در پایین این بخش، میتوانید گزینه Blocked Contacts را مشاهده کنید و با ضربه بر آن، فهرست این مخاطبین به نمایش درمیآید. فعال بودن قابلیت last seen باعث میشود که مخاطبین شما از آخرین باری که به واتساپ مراجعه کردهاید، خبردار شوند. با کلیک بر هر یک از این مخاطبین یا گروهها، آمار این فضای اشغال شده را بهصورت تفکیکی خواهید دید. به طنز بستن نقدها و دردها دقیقا همین کار را در مورد آنها میکند! انتظارها برای تجربه بازی Horizon Forbidden West بالاخره به پایان رسید و مردم در روزها و هفتههای آینده دسته به دسته سراغ تجربه این بازی پیشنهادی در بحث آخرالزمانی خواهند رفت.

دیدگاهتان را بنویسید