دوازده نکته و ترفند که باید در ذهن داشته باشید – کارو تک

اگر شما هم از افرادی هستید که با فیلترهای عکس اینستاگرام کار میکنید، این ترفند را با دقت بخوانید. البته اگر دوست داشته باشید، میتوانید به تجربه خط اصلی بخش داستانی بپردازید؛ چراکه مطمئناً همه بازیکنان توانایی سپری کردن دهها ساعت (اگر نگوییم صدها ساعت) از محتواهای فرعی را ندارند.

شاید برخی از بازیکنان برای پیدا کردن آیتمهای گم شده و به دست آوردن تروفیهای بازی، مجبور به گشت و گذار در محیطها باشند؛ اما همه مخاطبان که شکارچی تروفی نیستند، درست است؟ بهترین فرصت برای انجام دادن چنین کاری مربوط به زمانی است که بازیکنان در حال پیمودن مسافت زیادی هستند و موقعیت این را خواهند داشت تا در جنگلهای پیشرویشان (یا مکانهای دیگر) کمی به شکار کردن حیوانات حیات وحش بپردازند.

برای استفاده از واتساپ در کامپیوتر، میتوانید نسخهی دسکتاپ آن را دانلود کنید یا اینکه از نسخه وب آن بهره ببرید. با توجه به این واقعیت که در دنیای Horizon Forbidden West میزبان هیولاهای بسیار بزرگ و اغلب چابکی هستید، احتمالاً این موضوع را فراموش خواهید کرد که همانند سایر بازیهای جهان باز، میتوانید از اکوسیستم زنده دنیای این بازی هم استفاده کنید. در این ترفند شما با روش ثبت و عودت چکهای امانی آشنا خواهید شد. با این حال اگر وقت اضافه دارید و میتوانید به تجربه تمام بخشهای بازی بپردازید، پس این لطف را در حق Forbidden West تمام کنید و در نهایت به شما قول میدهم از ماجراجویی با حوصلهای که داشتهاید، قطعاُ لذت خواهید برد.

زمانی که در فاصله ۳۰ متری آتش و کمپ مذکور قرار گرفتهاید، بازی به صورت اتوماتیک لوکیشن جدیدی را در نقشه بازیتان ذخیره میکند. برای این کار کافیست نوتیفیکیشن این اکانتها را برای خود روشن کنید، تا از یک پست هم غافل نمانید. در حقیقت بازی به شما اجازه نمیدهد تا به صورت نامحدود اقدام به سفارشیسازی سلاحها و زرهها کرده تا آمادهتر مقابل دشمنانتان ایستادگی کنید. دلیل شما مهم نیست، اینستاگرام این امکان را برای شما فراهم کرده تا بدون پاک کردن عکسها، آنها را حذف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید