عکاسی با موبایل در خانه – 14 ترفند برای گرفتن عکسهای شگفتانگیز

در این صورت شما دو راه برای دسترسی به آن دارید؛ یا از OK Google استفاده کنید یا دکمهی صفحه اصلی را طولانی فشار دهید. شما میتوانید برای بکاپ گیری از چتهای خود وضعیت اتوماتیک تعیین نمایید یا تنظیمات این بخش را به گونهای انجام دهید که تنها تحت شرایط خاصی نظیر دستور شخصی شما این عمل انجام شود.

مسیری که باید برای انجام این عمل در اپلیکیشن واتساپ (WhatsApp) طی شود، در نسخههای اندرویدی و آی او اسی برنامه یکسان است. در ادامه باید تاریخچه اعلانها (Notification History) را انتخاب کنید تا بتوانید فعالسازی آن را انجام دهید. سنجاق کردن یک اپلیکیشن به صفحه به این معنی است که گوشی شما تنها آن اپلیکیشن را اجرا خواهد کرد، مگر اینکه دوباره رمز باز کردن قفل صفحه نمایش وارد شود. برای فعال کردن آن (اگر در تلفن شما موجود است)، با دو انگشت از بالای صفحه به پایین بکشید تا صفحه تنظیمات سریع نشان داده شود. با انتخاب این آیکون، پیام مورد نظر به لیست پیامهای برگزیده اضافه خواهد شد.اما در نسخه اندرویدی واتساپ باید پس از قرار داد انگشت خود بر روی پیام مد نظر و نگه داشتن آن، آیکون ستاره موجود در منوی فوقانی صفحه را انتخاب کنید.

اپلیکیشن واتساپ این امکان را در اختیارتان قرار میدهد تا آرشیوی از پیامهای برگزیده یا منتخب خود را تهیه کنید. موبایل شما می تواند یک نجات دهنده زندگی یا یک ابزار فوری برای نجات باشد! در این عکس صورت کودک تنها توسط نور صفحه نمایش یک آیپد که روبری او قرار داشته روشن شده است. یکی از ترفندهای گوشی سامسونگ که به راحتی قابل اجراست، قابلیت نشان دادن درصد باتری است. شانس رسیدن به عکسی خوب در همان اولین برداشت بسیار اندک است. قطعا تاکنون برای شما هم اتفاق افتاده است که ناخودآگاه یک نوتیفیکیشن را حذف کنید.

در قسمت خالی از صفحه هوم خود زده و نگه دارید تا یک صفحه تنظیم ظاهر شود. یکی از مشکلات عکاسی با موبایل در فضای محدود این است که احتمال حضور اشیایی نامطلوب در پسزمینه وجود دارد که ذهن را از سوژهی اصلی منحرف میکنند. ممکن است برای این کار لازم باشید سوژه را به موقعیت یا حتی اتاق دیگری ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید