عکاسی با موبایل در خانه – 14 ترفند برای گرفتن عکسهای شگفتانگیز

اگر بیش از حد به سوژه نزدیک شوید کل تصویر شما تار خواهد شد. پر کردن تمام کادر با این برگ کلم کل پسزمینهی شلوغ آشپزخانه را حذف کرده است. یک راه موثر دیگر برای از بین بردن پسزمینهی شلوغ در تصویر پرکردن تمام کادر با سوژه است. یک راه ساده برای خلق تصویری جذاب از یک سوژهی روزمرهی موجود در خانه عکس گرفتن از آن از زاویهای نامانوس است. شرایطی وجود دارد که شما باید حتما و حتما از تلفن هوشمند اندروید خود استفاده کنید، اما در عین حال دست شما هم درگیر انجام دادن کار دیگری است و یا انقدر هوا سرد است که نمیخواهید دست خود را از جیب گرمتان بیرون بیاورید!

این ترفند اندروید مناسب مواقعی است که میخواهید تلفن هوشمند خود را به طور موقت به شخص دیگری بسپارید اما در عین حال اطلاعات شخصی محرمانهای دارید که نمیخواهید او به آنها دسترسی داشته باشد. در تنظیمات خود گوشی صدها و هزاران ترفند وجود دارد که احتمالا به گوشتان هم نخورده. در این مقالهی با ۱۴ نکته و ترفند خلاقانه آشنا خواهید شد که کمک میکند حتی بدون این که یک قدم از خانه دور شوید عکسهایی خیالانگیز با گوشی موبایل خود بگیرید.

در شب میتوانید با استفاده از نور مهتاب یا چراغهای خیابان عکسهایی بسیار نوستالژیک و پرحس از پنجرهها بگیرید. کیبورد مجازی گوگل (GBoard) را دانلود کنید و مطمئن باشید دیگر هیچوقت از کیبورد اصلی سامسونگ استفاده نخواهید کرد. با مدرسه آموزش عکاسی با موبایل دیجیکالا مگ همراه باشید؛ نکاتی که در ادامه میآیند شما را برای آغاز این مسیر یاری خواهند کرد.

همچنین میتوانید یک ورق کاغذ سفید را در برابر پنجره آویزان کنید تا کار فیلتر پخشکنندهی نور (Diffuser) را برای شما انجام دهد. چنانچه در رابطه با هر یک از بخشها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، میتوانید از طریق شمارههای موجود با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آنها راهنمایی دقیقتری بخواهید. این روش همچنین کمک کرده جزییات پیچیده و بافت سوژه به گونهای ثبت شود که اگر عکس از فاصلهای دورتر گرفته شده بود امکان دیدن آنها وجود نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید