عکاسی با موبایل در خانه – 14 ترفند برای گرفتن عکسهای شگفتانگیز

در ادامه باید وارد Bubbles شوید و فعالسازی را انجام دهید تا بدین ترتیب، آخرین ترفند اندروید را هم تجربه کرده باشید. باید تلاش کنید سوژه روی یکی از خطهای عمودی واقع شود. گزینه Account را انتخاب کنید. برای تغییر تنظیمات اندازه، برنامه Android Settings را باز کنید و به عنوان Display بروید. شما حتی میتوانید بازیهای مورد علاقه خود را در صفحه بزرگ پخش کنید. بدون تردید میتوان حالت Do Not Disturb را به عنوان یکی از کمارزشترین قابلیتهایی دانست که در سیستم عامل اندروید وجود دارد. زدن حروف روی کیبورد با انگشتانتان به عنوان ورودی مشکلی ندارد، اما بسیاری از گوشیها دارای ورودی سوایپ هم هستند و این ورودی به عنوان یکی از بهترین ترفند های موبایل شناخته میشود.

یکی دیگر از ترفندهایی که احتمالا با آن آشنایی دارید مربوط به علائمی میشود که به کاربر میفهمانند پیام ارسالی او به دست مخاطب مد نظرش رسیده و از سوی وی خوانده شده است. اگر امکان نزدیکتر رفتن نبود بازهم بهتر است از زوم استفاده نکنید. سعی کنید از سوژه با استفاده از یک زاویهی بسیار پایین یا بسیار بالا عکاسی کنید و تاثیر هرکدام را در نحوهی ظاهر شدن آن در تصویر ببینید. درنتیجه هر چه بیشتر زوم کنید به میزان قابلتوجهتری از کیفیت عکس کاسته خواهد شد.

دوربین اکثر گوشیهای هوشمند به قابلیت زومی مجهز هستند که با باز و بسته کردن دو انگشت روی صفحهی نمایش میتوان میزان آن را تنظیم کرد. چند سالی است که شما میتوانید صفحه نمایش موبایل اندروید یا تبلت خود را با استفاده از Chromecast به صفحه نمایش بزرگتری همچون تلویزیون منتقل کنید.

هنگامی که شما یک گروه بسازید، قادر خواهید بود که موارد مختلفی را در آن تنظیم و بهینهسازی کنید. این تصویر عکسی از داخل سرپوش یک چراغ است که دقیقا از زیر آن گرفته شده. شخصیسازی این قسمت یکی از مهمترین اقدامات پس از خرید یک گوشی جدید است؛ البته روند کار بسیار آسانتر از گذشته است. یکی دیگر از ترفندهای جالب واتساپ مربوط به امکان آرشیو کردن چت یا گفتگوها میشود.

دیدگاهتان را بنویسید