عکاسی با موبایل – 12 ترفند مهم برای گرفتن عکسهایی فوقالعاده

امروزه اکثر گوشیها دارای یک منوی تنظیمات برنامه پیش فرض اختصاصی در تنظیمات برنامه هستند، اما همیشه میتوانید با پیدا کردن برنامههای پیش فرض خود در منوی اصلی تنظیمات برنامه، این پیش فرضها را پاک کنید. همانطور که اشاره شد برای مچ گیری از افرادی که بطور پنهانی پروفایل شمارو چک میکنند میتوانید از برنامه Whatsapp Viewer پس از دانلود استفاده کنید.

برای اینکار میتواند موقعیت سوژه را تغییر دهید، زاویه دید خود را عوض کنید یا به سوژه نزدیکتر شوید. برای هرگونه سوال در رابطه با این مطلب یا هر مشکل دیگری در زمینه نرم افزارهای موبایل، با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ از خط تلفن ثابت تماس بگیرید. زنگ زدن کابل شارژ ارزان قیمت و بیکیفیت، به خصوص در اماکن مرطوب، اجتناب ناپذیر به نظر میرسد.

شاید این راهکار به نظر زیادهروی باشد ولی قطعا هنگام عکاسی در نور بسیار کم مفید خواهد بود. هرچند محدودیتهای عکاسی با موبایل در خانه میتواند چالشبرانگیز باشد ولی این محدودیتها همچنین شما را وادار خواهد کرد در نورپردازی، ترکیببندی و انتخاب سوژه خلاقتر باشید. در صورتی که یکی از نوتیفیکیشنها را به صورت کامل نخوانده و کاملا اتفاقی سوایپ و حذف کردید، نیازی نیست نگران باشید.

با این روش کابل در قسمتهایی که در معرض پارگی هستند ارتجاعیت بیشتری گرفته و دچار قطعی نخواهد شد. این دستیار در مقایسه با ویژگی جستجوی صوتی قدیمی گوگل، آشنایی بیشتری با موضوعات و زبانهای مختلف دارد و امکان ادغام آن با سرویسهای ثانویه نظیر IFTTT، Samsung SmartThings و Nest نیز وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید