قفل ماشین شما باز خواهد شد!

با رد کردن دنباله کابل از درون حلقه ایجاد شده، کابل شارژ شما به همین شکل باقی میماند، بدون آنکه به سیمهای داخل آن آسیبی وارد شود. از کنارههای مختلف سوژه یا حتی از داخل آن عکاسی کنید. این نکته از مهم ترین نکات عکاسی با موبایل است که حتما باید رعایت کنید حتی اگر به هیچ کدام از موارد گفته شده توجه نکرده باشید.

برای انجام این ترفند موبایل باید یکم سرعت عمل داشته باشین و بلافاصله بعد از زدن دکمه send و قبل از رسیدن اس ام اس به مخاطب اشتباهی جلوشو بگیرین. حالا باید به خاطر مشکل کوچکی مثل خرابی کابل شارژ، نصف قیمت گوشی را صرف تعمیرش کنید. برای رسیدن به خلاقیت بیشتر در عکاسی باید به چیزهای غیرمعمول فکر کنید. برای این منظور کافی است با دوستان خود به عکاسی بروید و یا به تیم های عکاسی ملحق شوید و عکاسی را همراه با آن ها تمرین کنید، به این ترتیب علاوه بر اینکه به شما خوش می گذرد اشتیاق بیشتری برای عکاسی پیدا می کنید.

هر زمان که میخواهید بین صفحههای اصلی نصب شده خود تغییر ایجاد کنید، فقط به منوی هوم در تنظیمات سیستم بروید. اگر تنظیم و تراز پایه های ماشین لباسشویی یا یخچالتان به هم خورده و هنگام کار، سروصدای زیادی تولید می شود، کافی است بدانید سیستم عامل موبایلتان اندروید است و گوشی موبایلتان شتاب سنج را پشتیبانی می کند یا نه.

درنهایت هنگام ویرایش عکسها بهتر است اشتیاق خود را نسبت به استفادهی بیشازحد از اپلیکیشنها یا اعمال کردن افکتهای قوی کنترل کنید. باور کنید این کار خیلی بهتر است! خرابی کابل شارژر بدتر است یا منفجر شدن گوشی موبایل؟ گوشی موبایل پرچمدار شما سوخته است. و جالب اینکه این شماره حتی زمانیکه صفحه کلید قفل است نیز کار می کند. حتی امکان قرار دادن شارژر دیواری نیز برای مراقبت بیشتر درون این کیف وجود دارد. تنها با 12 راهکار ساده میتوان جلوی خرابی سیم شارژر را گرفت. 3- استفاده از محافظ کابل شارژ: بسیاری از مدلهای کابل شارژر تسکو به دلیل داشتن پوشش محکم، نیازی به محافظ ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید