قفل ماشین شما باز خواهد شد!

جدیدترین گوشیهای موجود در بازار را میتوان گوشیهایی دانست که با سیستم عامل اندروید همراه هستند. در این مطلب قصد داریم بهترین ترفند های موبایل اندروید را با شما به اشتراک بگذاریم. برای باز کردن منوی تنظیمات سریع باید انگشت خود را از بالای نمایشگر به پایین بکشید و در صورتی که بخواهید به تنظیمات بیشتری در منوی موردنظر دسترسی پیدا کنید هم لازم بود یک بار دیگر، همین کار را انجام دهید. این آیکون را به یکی از صفحات خالی هوم خود بکشید و رها کنید. یک دلیل خوب برای داشتن یک موبایل: اگر شما کلیدهای خود را در ماشین جاگذاشته باشید، به موبایل یک نفر در منزل از طریق موبایل خودتان تماس بگیرید!

در نظر بگیرید باطری موبایل شما خیلی کم است. پرندهها و صاعقه هم برای این اضافه شدند تا نشان دهند استفاده کردن از اینگونه افکتها خارج از زمینهی مناسب ممکن است نامعقول به نظر برسد. در ایران نیز اگر شما حتی در یک مکان خارج از محدوده شبکه موبایل خود قرار داشته باشید، شماره ۱۱۲ را بگیرید، موبایل در هر شبکه موجود جستجو می کند تا یک تماس وضعیت فوق العاده برای شما برقرار کند.

اقداماتی وجود دارد که می توان در مواقع فوری و ضروری انجام داد! به عنوان مثال، سامسونگ یک حالت معمولی پاور سیوینگ را ارائه میدهد که روشنایی صفحه را کاهش داده و پردازنده را کند میکند، همچنین یک حالت پاور سیوینگ فوقالعاده دارد که فقط به چندین برنامهی ضروری اجازهی فعالیت داده و بقیه را غیرفعال میکند.

آیا ماشین شما یک دستگاه کنترل از راه دور بدون کلید دارد؟ قفل ماشین شما باز خواهد شد! حتی اگر دزدها SIM کارت را عوض کرده باشند تلفن شما کاملاً غیرقابل استفاده خواهد شد! پیش از استفاده کردن از هر اپلیکیشنی باید ابتدا روی رسیدن به عکسی شفاف با ترکیببندی قوی تمرکز کنید.

0 دیدگاه دربارهٔ «قفل ماشین شما باز خواهد شد!»

دیدگاهتان را بنویسید