مهمترین ترفند های گوشی اندروید که 90% کاربران نمی دانند!

قطعا تا الان متوجه شده اید که با دوربین گوشی نمی توان در نور کم عکس های خوبی گرفت و باید برای گرفتن یک عکس زیبا فضایی پر نور انتخاب کنید. این کار بسیار ساده است و برای گرفتن یک عکس زیبا و با کیفیت با گوشی همراه کافی است به نکات و تکنیک هایی که در این رابطه وجود دارد توجه نمایید و چندین بار تمرین کنید تا بتوانند عکس های خاصی که گرفته اید را با سایر افراد به اشتراک بگذارید. به طوری که شما را هم به این کار علاقمند می کنند.

هر چند این کار هم تکنیک های خاص خودش را دارد اما به طور کلی نباید هرگز از زوم گوشی استفاده کنید. این گزینه زمانی به کار میآید که میخواهید مولتی تسکینگ انجام دهید. انجام این کار میتواند در مقایسه با قرار دادن انگشتان روی نمایشگر و تلاش برای بزرگنمایی، بهتر و سریعتر باشد.

مثلا بهتر است گوشی را افقی در دستتان بگیرید که کنترل لازم را بر روی گوشی داشته باشید. پس با مدرسهی آموزش عکاسی با موبایل دیجیکالا مگ همراه باشید تا باهم به بررسی اساسیترین نکاتی بپردازیم که برای گرفتن عکسهایی فوقالعاده با دوربین گوشی موبایل لازم است بدانید. در واقع زاویه دید یکی از اصول عکاسی با موبایل است که تعیین می کند، سوژه در عکس شما چه شکلی خواهد داشت و چگونه دیده می شود. قطعا هر چقدر بیشتر عکس بگیرید و تمرین داشته باشید تصمیم گیری راحت تر شده و پی خواهید برد که به چه سبکی از عکاسی علاقمندید.

اگر می خواهید عکس با کیفیتی داشته باشید هرگز از فلش استفاده نکنید، یک ترفند برای عکاسی با موبایل زاویه ها هستند. اگر از سیستم اشاره فعلی اندروید استفاده میکنید که هیچ دکمه هدایت کنندهای روی نمایشگر ندارد و فقط یک خط باریک کوچک در پایین نمایشگر است، انگشت خود را به سمت راستِ پایین محیط نمایشگر بکشید. برای آنکه بخواهید یک عکس جذاب و عالی داشته باشید اولین کاری که باید انجام دهید این است که صفحه گوشیتان را تمیز نمایید تا دید خوبی به بیرون داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید