مهمترین ترفند های گوشی اندروید که 90% کاربران نمی دانند!

شما میتوانید با لمس و نگه داشتن انگشت خود روی اعلان موردنظر برای چند ثانیه، نام برنامه ارسالکننده نوتیفیکیشنها را مشاهده کنید؛ این کار را دستگاه برای شما به سادگی انجام خواهد داد. هنگامی که در بخش موردنظر هستید، باید گزینه پیشرفته (Advanced) را انتخاب کرده و وارد حالت پیشفرض (Open by default) شوید تا امکان انتخاب پاکسازی حالت پیشفرض (Clear Defaults) فراهم شود. اگر دیوایس شما این نسخه را ندارد میتوانید اپ Net Share را از پلیاستور دانلود کنید تا بهطور همزمان وایفای و هاتاسپات را روشن و امکان همرسانی اینترنت را به شما بدهد.

احتمالا بسیاری از افرادی که دچار ضعف بینایی هستند، نمیدانند که اندروید امکانی را به عنوان یکی از ترفند های گوشی مخصوص آنها در نظر گرفته تا بتوانند راحتتر اطلاعات صفحه نمایش خود را مشاهده کنند. در ادامه کار با شمارش معکوس روی صفحه مواجه خواهید شد که در نهایت هم یک پیام تبریک (congratulations) نمایش داده میشود. در ادامه باید وارد Bubbles شوید و فعالسازی را انجام دهید تا بدین ترتیب، آخرین ترفند اندروید را هم تجربه کرده باشید.

یکی از قابلیت های مخفی گوشی در سیستم عامل اندروید و یک ترفند پرکاربرد گوشی های اندرویدی ، ویژگی است که شباهت زیادی به عملکرد Alt و Tab کامپیوتر دارد. برای راهاندازی این قابلیت اندروید باید پس از ورود به تنظیمات (Settings)، امنیت (Security) را انتخاب کرده و روی قفل هوشمند (Smart Lock) ضربه بزنید. البته بر اساس مدل موبایلی که دارید ممکن است برخی از این ترفندها برای شما قابلدسترسی نباشند؛ اما بدون شک خواندن همه آنها و یکبار تست کردنشان خالی از لطف نیست. حتی در برخی موارد میتوانید همه نویزهای تصویر را از بین ببرید. شما میتوانید به صورت همزمان از دو انگشت خود استفاده کنید تا دیگر نیازمند دو بار لمس نباشید.

در این مطلب به طور کامل از ویروسی شدن گوشیها گفتیم. برای بزرگنمایی فقط کافی است دو بار روی صفحه ضربه بزنید و برای خارج شدن از حالت زوم هم مجددا دو بار ضربه بزنید. راهحل خیس شدن و آبرفتگی داخل گوشی: اگر گوشی شما آب خورده یا احساس میکنید زیر ال سی دی آن آب و حباب میبینید این مطلب بخش عمدهای از مشکلاتتان را حل میکند. مخصوصا وقتی که ال سی دی گوشی آسیب میبیند و باید آن را تعویض کنیم. در صورتی که قصد داشته باشید شبکه وای فای خود را در سریعترین زمان انجام دهید، بهتر است بدانید یک روش خاص برای آن در سیستم عامل اندروید وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید