مهمترین ترفند های گوشی اندروید که 90% کاربران نمی دانند!

سپس بازی مخفی ظاهر میشود. البته عدهای هم هستند که عاشق این قابلیت هستند، اما به نظر من این گزینه فقط باعث خرابکاری و لمس ناخواسته و باز شدن برنامهها میشود. دقت این نوع از انواع کیبورد ها بسته به دستگاه شما میتواند متفاوت باشد، اما میتوانید کیبورد دیگری که به نظرتان بهتر است را هم نصب کنید.

اگر ترجیح میدهید که اطلاعات دریافتی متنی خود را به جای خواندن، گوش کنید و یا اگر در حال انجام کاری هستید و میخواهید همزمان، یک مقاله بخوانید و به کار خود برسید، از این روش به عنوان یکی از ترفند های گوشی و یکی از قابلیت های مخفی گوشی یا کارهای جالب با گوشی اندروید استفاده کنید.

با این کار، کروم کست یا تلویزیون هوشمند شما در گوشی ظاهر شده و میتوانید شروع به پخش کنید. با استفاده از آنها نیاز نیست انگشت خود را از روی حروف بردارید و کافی است که روی آنها حرکت کنید. با Hotspot دیگر نیازی به یک مودم و یا روتر جداگانه برای اتصال لپ تاپ یا رایانه شخصی خود به اینترنت ندارید. در این مبحث ما قصد داریم 14 ترفند اندروید که 90 درصد کاربران از آنها آگاهی ندارند را با شما در میان بگذاریم. اگر شما هم کروم را بیشتر دوست دارید، وارد تنظیمات برنامههای پیشفرض شوید (در قسمت Apps وارد تنظیمات شوید) و مرورگر را به Chrome تغییر دهید، در غیر این صورت تمام لینکهایی که باز میکنید در Samsung Internet باز خواهد شد.

برای انجام این کار به بخش تنظیمات سریع گوشی (Quick Settings) رفته و گزینه Cast را انتخاب کنید. این روش به عنوان یکی از قابلیت های مخفی گوشی شناخته میشود. تلفن همراه یا گوشی همراه که به آن موبایل و گوشی نیز گفته میشود ، وسیلهای برای ارسال و دریافت صدا و تصویر از طریق ارتباط رادیویی در پهنای وسیع جغرافیایی است . ترفند های گوشی هوشمند را میشناسید؟ تنها کاری که باید بکنید این است که منوی سمت راست و بالای صفحه را باز کنید و روی «مرتبسازی» (Sort) ضربه بزنید تا گزینه مرتبسازی بر اساس حروف الفبا را پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید