مهمترین ترفند های گوشی اندروید که 90% کاربران نمی دانند!

ترفند اولی که آن را معرفی میکنیم مربوط به ارسال همزمان یک پیام برای چند کاربر میشود. با استفاده از این ترفند اندروید میتوانید به کارگیری از قفل صفحه کلید را هنگام ماندن در خانه یا محیط قابل اعتماد دیگر تا حد زیادی کاهش دهد. بیحرکت نگهداشتن دوربین بهویژه هنگام عکاسی در نور کم یا شب از اهمیت بالایی برخوردار است. اما نحوه ارسال همزمان یک پیام برای چند کاربر در نسخه اندرویدی واتساپ به شیوه کاملا متفاوتی صورت میپذیرد. انجام این عمل در نسخه اندرویدی و آی او اس اپلیکیشن واتساپ به شیوه مختلفی صورت میپذیرد.

گوشی موبایل زمان زیادی را در جیب، کیف یا دست سپری میکند و درنتیجه کثیف خواهد شد. امروزه گوشیهای موبایل ویژگیهای متنوعی دارند. برای اینکه بتوانید بین صفحههای مختلف وب در مرورگر کروم در موبایل بچرخید فقط کافی است مرورگر را به سمت راست یا به سمت چپ بکشید. البته این ترفند اندروید به عنوان یکی از کارهای جالب با گوشی اندروید برای تمام دستگاهها در حال حاضر فعال نیست، اما اغلب تلفنهای هوشمند یا تبلتهای سامسونگ از آن بهرهمند هستند. در این مقاله قصد داریم که به معرفی 11 ترفند واتساپ (WhatsApp) بپردازیم که شما را به یک کاربر حرفهای تبدیل میکنند.

گزینه WhatsApp Web را انتخاب کنید. گزینه Ok, GOT IT را لمس کنید. آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید. آیکون تیک موجود در گوشه پایین و سمت راست صفحه را لمس کنید. در این شرایط یک صفحه حاوی کد QR پیش رویتان قرار میگیرد. یک کد دیجیتالی روی صفحه نمایش ظاهر می شود! در ادامه کار با شمارش معکوس روی صفحه مواجه خواهید شد که در نهایت هم یک پیام تبریک (congratulations) نمایش داده میشود.

برای هرگونه سوال در رابطه با این مطلب یا هر مشکل دیگری در زمینه نرم افزارهای موبایل، با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ از خط تلفن ثابت تماس بگیرید. این روش به عنوان یکی از جالبترین ترفندهای گوشی های هوشمند سریعتر از هر راه دیگری دسترسی شما را به آخرین اپلیکیشنهایی که استفاده کردهاید، فراهم میکند. این ترفندها میتوانند شما را به کاربر حرفهایتری تبدیل کنند، بنابراین سعی کنید که آنها را آموخته و مورد استفاده قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید