مهمترین ترفند های گوشی اندروید که 90% کاربران نمی دانند!

پیش از این برای مخفی کردن برنامه ها در سامسونگ ، لازم بود که گوشی سامسونگ شما روت شود،اما در حال حاضر برای این امر دیگر لازم نیست که گوشی سامسونگ را روت کنید. از طرفی نیازی به نصب برنامهی ثالث برای پنهان کردن برنامه ها در گوشی سامسونگ پیدا نخواهید کرد، زیرا این قابلیت درونیسازی شده است.

این روش به عنوان یکی از قابلیت های مخفی گوشی شناخته میشود. بی دلیل نیست که اندروید محبوبترین سیستم عامل شناخته شده در میان کاربران است. وقتی این ویژگی را فعال کردید، اپلیکیشنی که دوستتان میخواهد با آن کار کند را باز کنید. مخصوصا وقتی که ال سی دی گوشی آسیب میبیند و باید آن را تعویض کنیم. در این مقاله قصد داریم شما را با 14 ترفند اندروید آشنا کنیم که هر کدام از آنها میتوانند کار کردن با گوشی را برای شما سادهتر از قبل کنند. در این مبحث ما قصد داریم 14 ترفند اندروید که 90 درصد کاربران از آنها آگاهی ندارند را با شما در میان بگذاریم.

بنابراین برنامههای بیشتری روی صفحه خواهید داشت و دسترسی به آنها سادهتر میشود. در ادامه کار با شمارش معکوس روی صفحه مواجه خواهید شد که در نهایت هم یک پیام تبریک (congratulations) نمایش داده میشود. هنگامی که نام اپلیکیشن ارسالکننده نوتیفیکیشن مشخص شد، کافیست انگشت خود را روی آن قرار داده و نگه دارید تا گزینه مربوط به اطلاعات را مشاهده کنید. آیا شما به صورت مداوم از برنامههای گوناگون نوتیفیکیشن دریافت میکنید؟ در صورتی که یکی از نوتیفیکیشنها را به صورت کامل نخوانده و کاملا اتفاقی سوایپ و حذف کردید، نیازی نیست نگران باشید.

آیکون کاربر را در بالا، سمت راست صفحه انتخاب کنید. انگشت خود را از بالای نمایشگر به سمت پایین بکشید تا وارد منوی تنظیمات سریع (Quick Settings Menu) شوید و انگشت خود را روی نماد وای فای برای چند ثانیه قرار دهید تا به صورت مستقیم وارد بخش شبکه وای فای شوید؛ در این قسمت میتوانید کلیه شبکههای وای فای را مشاهده کنید. شما میتوانید در سیستم عامل اندروید 11 به صورت کاملا ساده، تاریخچه نوتیفیکیشنها را مشاهده کنید. اما برای استفاده از این روش به عنوان یکی از ترفند های گوشی اندروید، بخش تنظیمات (Settings) را باز کرده و به منوی امنیت (Security) بروید.

دیدگاهتان را بنویسید