مهمترین ترفند های گوشی اندروید که 90% کاربران نمی دانند!

با مطالعهی مقالهی “بهترین لانچرهای اندرویدی در ۲۰۲۰” با فهرست بهترین لانچرها آشنا شده و براساس سلیقهی خود یکی را انتخاب کنید. اکنون با کمک این روش به عنوان یکی از بهترین ترفند های موبایل هر وقت روی این آیکون ضربه بزنید، گزارشی از نوتیفیکیشنهای خود را دریافت خواهید کرد.

این ترفند روی موبایل های نوکیا و سونی اریکسون و هر موبایلی که outbox داره جواب میده. در اینجا میتوانید هر کانال را روشن یا خاموش کنید و یا نحوه نمایش آن را تغییر دهید. در حالت کلی قابلیت Do Not Disturb به شما اجازه میدهد گوشی خود را در حالت آرام قرار دهید. ولی چنانچه کدهای مخفی اندروید را بدانید، میتوانید گوشی را به تنظیمات کارخانه بازگردانید، اطلاعات دوربین مخفی را داشته باشید، به سرعت از اطلاعاتتان بک آپ بگیرید و … با فعال کردن این قابلیت مخفی اندروید اگر تلفن هوشمند خود را گم کنید، میتوانید از طریق این وبسایت و بدون از دست دادن اطلاعات خود، آن را پیدا کرده و بلاک کنید.

با اضافه کردن شماره تماس، آیدی یا ایمیل خود روی قفل صفحهنمایش، این اطمینان را خواهید داشت که اگر تصادفاً موبایل خود را گم کردید (منظورمان به سرقت رفتن نیست) فردی که موبایل را پیدا کرده میتواند با آن شماره با شما تماس بگیرد و گوشی را تحویلتان دهد. در چنین مواردی بهجای اینکه دوباره شمارهگیری کنید میتوانید فقط کلید سبز برقراری تماس را فشار دهید تا شماره بهصورت خودکار گرفته و تماس برقرار شود. در این صورت شما دو راه برای دسترسی به آن دارید؛ یا از OK Google استفاده کنید یا دکمهی صفحه اصلی را طولانی فشار دهید.

برای حل این مشکل چکار باید بکنیم و چطور از ویروسی شدن گوشی جلوگیری کنیم. هستن. اگه شما هم عادت دارید با موبایلتون آهنگ گوش بدید حتما به این مشکل برخوردید که برای عقب و جلو بردن آهنگ دلخواهتون باید قفل صفحه رو باز کنید. با فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا همراه باشید تا با ۱۰ ترفند کاربردی اندروید برای استفادهی بهتر از گوشیهای اندرویدی بیشتر آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید