مهمترین ترفند های گوشی اندروید که 90% کاربران نمی دانند!

هر چند این کار هم تکنیک های خاص خودش را دارد اما به طور کلی نباید هرگز از زوم گوشی استفاده کنید. به طوری که شما را هم به این کار علاقمند می کنند. اگر شما هم ترفند موبایل دیگری از اندروید سراغ دارید در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید. با ما همراه باشید که با مهم ترین تکنیک های عکاسی با موبایل بیشتر آشنا شوید. ما در طول سالیان زیاد بهقدر کافی تلاش خود را در این زمینه کردهایم و از روی تجربه میدانیم که این تصور اشتباه است.

این کار بسیار ساده است و برای گرفتن یک عکس زیبا و با کیفیت با گوشی همراه کافی است به نکات و تکنیک هایی که در این رابطه وجود دارد توجه نمایید و چندین بار تمرین کنید تا بتوانند عکس های خاصی که گرفته اید را با سایر افراد به اشتراک بگذارید. چنانچه در رابطه با هر یک از بخشها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، میتوانید از طریق شمارههای موجود با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آنها راهنمایی دقیقتری بخواهید. با این تکنیک دیگر به استفاده از فلش نیاز نخواهید داشت.

با کمک این ترفند بدون نیاز به اپلیکیشن آلارم گوشیتون سر ساعت زنگ میزنه و بیدارتون میکنه. قطعا هر چقدر بیشتر عکس بگیرید و تمرین داشته باشید تصمیم گیری راحت تر شده و پی خواهید برد که به چه سبکی از عکاسی علاقمندید. برای آنکه بخواهید یک عکس جذاب و عالی داشته باشید اولین کاری که باید انجام دهید این است که صفحه گوشیتان را تمیز نمایید تا دید خوبی به بیرون داشته باشید. برای انجام این ترفند موبایل باید یکم سرعت عمل داشته باشین و بلافاصله بعد از زدن دکمه send و قبل از رسیدن اس ام اس به مخاطب اشتباهی جلوشو بگیرین.

تنها کاری که باید بکنید این است که دکمه تنظیم صدا را فشار دهید و گزینه “Use Volume keys for media” را فعال کنید. همچنین باید پیش از عکس برداری تعیین کنید که شاتر شما کدام است که می تواند دکمه دوربین، دکمه دوربین برنامه مورد استفاده، دکمه ولوم گوشی و یا سه پایه و تایمر باشد. قطعا تا الان متوجه شده اید که با دوربین گوشی نمی توان در نور کم عکس های خوبی گرفت و باید برای گرفتن یک عکس زیبا فضایی پر نور انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید