مچ گیری در واتساپ – موبایل کمک

میتوانید از حالتهای نور آبی یا نور زرد برای استفاده از نمایشگر موبایل استفاده کنید. در این حالت میتوانید با استفاده از عملکرد Cast، نمایشگر اندروید و سایر برنامههای موردنظرتان را آینه کنید. در کل سعی کنید از افکت و ویرایش های بیش از حد برای عکس هاتون استفاده نکنید و سعی کنید عکاسی رو ادامه بدید و لذت ببرید . برای این امر کافیست که تنظیمات سریع را باز کرده و دکمه ویرایش را بزنید.

پس از گرفتن یک عکس شفاف از سوژه در صورت تمایل میتوانید با استفاده از اپلیکیشنهای ویرایش عکس بسیار زیادی که در دسترس هستند پسزمینهی عکس را تار کرده و توجه بیشتری را به آن معطوف کنید. بعضی مواقع یه صحنه ها و منظره هایی هستش که با عکس عادی قابل ثبت شدن نیستن ،پس می تونید خیلی راحت از تکنیک پانوراما استفاده کنید ، یعنی میتونید یک تصویر عریض رو در یک قاب ثبت کنید به همین راحتی. قابلیت مچ گیری از افرادی که به صورت نامحسوس و پنهان در صدد نگاه کردن به پروفایل شما هستند در برنامه واتساپ وجود ندارد اما شما برای مچگیری میتوانید از ترفند دیگری استفاده کنید، البته این عمل فقط بر روی دستگاه های صورت میگیرد که اندروید باشد.

پس باز هم از زوایای مختلف عکس بگیرید تا بهترین نتیجه رو بدست میارید. کلید اصلی برای گرفتن عکسهای موبایلی خوب در خانه اندیشهی خلاق و آزمودن تکنیکهای مختلف است. اکثر عکاس های مبتدی به صورت استاده عکاسی میکنن ولی خوب با توجه به وزن کم موبایل ،می تونید دوربین موبایل رو در حالتهای مختلف قرار بدید نسبت به سوژه و بعد عکس بگیرید. در این زمان همچنان امکان دریافت پیامک برای شما پابرجاست (به خاطر بسپارید که در عرصه تکنولوژی هیچ کار نشد ندارد! یعنی بر حسب اطلاع افراد کدهایی هم وجود دارد که آن فرد می تواند ترفند شما را خنثی کند).

دوم : باید دکمه شاتر دوربین رو بزنید و از سمت چپ تصویر به سمت راست به آرامی دستتون رو بچرخونید ،هرچی این حرکت آهسته تر باشه عکس بهتر خواهد بود و درنهایت برای انتهای کار باز هم دکمه شاتر رو بزنید که کار تموم بشه. بعدش سعی کنید که سوژه تون رو توی یکی از خطهای عمودی تصویر قرار بدید.

دیدگاهتان را بنویسید