مچ گیری در واتساپ – موبایل کمک

قابلیت مچ گیری از افرادی که به صورت نامحسوس و پنهان در صدد نگاه کردن به پروفایل شما هستند در برنامه واتساپ وجود ندارد اما شما برای مچگیری میتوانید از ترفند دیگری استفاده کنید، البته این عمل فقط بر روی دستگاه های صورت میگیرد که اندروید باشد. اما با وجود اینکه واتساپ به یکی از محبوبترین اپلیکیشنهای پیام رسان فعلی تبدیل شده، همچنان برخی از قابلیتها و ترفندهای آن پنهان باقی ماندهاند یا حداقل بخش عظیمی از کاربران با این قابلیتها آشنایی ندارند! اما نحوه ارسال همزمان یک پیام برای چند کاربر در نسخه اندرویدی واتساپ به شیوه کاملا متفاوتی صورت میپذیرد.

معرفی و نحوه فعال سازی تمامی خدمات همراه اول شامل ۱- پیام صوتی (VMS) ۲-سرویس فکس ۳-سرویس شماره گیری ثابت(Fixed Dialling) ۴-سرویس دیتا ۵-محدودیت مکالمه… همانطور که اشاره شد برای مچ گیری از افرادی که بطور پنهانی پروفایل شمارو چک میکنند میتوانید از برنامه Whatsapp Viewer پس از دانلود استفاده کنید. پس از آن اپلیکیشن دیگری را برای نمایش کنار آن انتخاب کنید. برای هرگونه سوال در رابطه با این مطلب یا هر مشکل دیگری در زمینه نرم افزارهای موبایل، با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ از خط تلفن ثابت تماس بگیرید. وارد منوی تنظیمات یا همان Settings شوید. اگر تمایل دارید که با 11 ترفند واتساپ (WhatsApp) آشنا شوید و به کاربردی حرفهای تبدیل گردید، این مقاله اختصاصی را از دست دهید.

در این مقالهی با ۱۴ نکته و ترفند خلاقانه آشنا خواهید شد که کمک میکند حتی بدون این که یک قدم از خانه دور شوید عکسهایی خیالانگیز با گوشی موبایل خود بگیرید. واتساپ یا همان WhatsApp یک اپلیکیشن پیام رسان رایگان است که امکان رد و بدل پیام متنی، مکالمه صوتی و حتی تصویری را از طریق اینترنت فراهم میکند. شما با این مسنجر میتوانید با دوستان یا آشنایان خود در سراسر دنیا مکالمه تصویری داشته باشید. با موبایل کمک همراه باشید. با مدرسه آموزش عکاسی با موبایل دیجیکالا مگ همراه باشید؛ نکاتی که در ادامه میآیند شما را برای آغاز این مسیر یاری خواهند کرد.

گاهی اوقات آنقدر درگیر جستوجوی محلها یا سوژههای جدید برای عکاسی میشویم که آنچه درست جلوی چشمانمان حاضر است را نمیبینیم. شما میتوانید اپلیکیشن واتساپ را بر روی کامپیوتر یا لپتاپ خود هم اجرا کنید. ترفند های واتساپ میتواند بسیار جذاب باشد چرا که اپلیکیشن واتساپ یا واتس اپ (WhatsApp) در حال حاضر یکی از محبوبترین برنامههای پیام رسان موجود محسوب میشود. وجود این یک تیک خاکستری به معنای ارسال شدن پیام است. هر چند روز یک بار این لیست با ترفندهای جدیدتر آپدیت میشود و آموزشهای جالب موبایل به آن اضافه میشوند. در این مثال محل قرارگیری پسربچه با خط عمودی سمت راست و خط افق با خط افقی پایین کادر تنظیم شدهاند.

دیدگاهتان را بنویسید