چند ترفند مهم در آشپزی

تماسهای صوتی و تصویری واتساپ حجم زیادی از اینترنت را مصرف میکنند ولی با بهرهگیری از این ترفند واتس اپ میتوان حجم مصرفی این تماسها در هنگام اتصال به اینترنت موبایل را کاهش داد. در ویدئوی زیر مجموعه از چند ترفند کاربردی آموزش داده شده است که میتوان در زندگی روزمره از آنها استفاده کرد. این ترفند واتس اپ بدین شرح است که با گذاشتن علامتهای مخصوص در ابتدا و انتهای متنهای موردنظر، میتوانید شکل و شمایل آنها را تغییر دهید.

با کلیک بر هر یک از این مخاطبین یا گروهها، آمار این فضای اشغال شده را بهصورت تفکیکی خواهید دید. 13 ترفند شگفت انگیز خیاطی که هر کسی می تواند انجام دهد ! در هر دو حالت برای شروع کار یک QR code به نمایش درمیآید و با باز کردن واتساپ موجود در گجت و ضربه زدن بر آیکون سه نقطه عمودی، روانهی WhatsApp Web میشوید و سپس QR code reader را باز کنید.

اگر اهل ارسال پیامهای گروهی هستید، با این ترفند واتس اپ میتوانید خوانندههای پیام موردنظر را پیدا کنید. اگر همواره پیامهای متعددی را در واتساپ دریافت میکنید، پس احتمالا برای اینکه از شر نوتیفیکیشنهای پیاپی خلاص شوید، آنها را غیرفعال میکنید. اگر میخواهید کسی از خوانده شدن پیامهای ارسالی به شما خبردار نشود، ابتدا به Setting و Account و سپس Privacy مراجعه کنید و در نهایت گزینه Read receipts را غیرفعال کنید. برای این کار، از بخش Setting و Account وارد قسمت Two-step verification شوید.

برای این ترفند واتس اپ باید در بخش Setting به قسمت Account و سپس Request account info مراجعه کنید و سپس بر گزینه request report ضربه بزنید. در بخشی Setting و سپس Data and storage usage میتوانید به قسمت Storage usage مراجعه کنید و ببینید که فایلهای ارسالی از جانب مخاطبین شما چه مقدار از فضای حافظه گجت را اشغال کردهاند. برای این ترفند واتس اپ ابتدا به بخش Setting و سپس Chats و در نهایت Chat history مراجعه کنید و سپس بر email chat ضربه بزنید. البته متأسفانه در این بخش آمار مربوط به اینترنت موبایل و وایفای بهصورت تفکیکشده ارائه نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید