۷ ترفند برتر بازی Euro Truck Simulator 2 که باید آنها را بدانید

به زودی ادامه این مقاله، 10 ترفند اینستاگرام باقیمانده را، در بلاگ نوین هاب منتشر خواهیم کرد. بعد از انجام گامهایی که در ترفند قبل توضیح دادیم، میتوانید بر آیکون مربوط به گروه یا مخاطب موردنظر ضربه بزنید و در بخش پایین آن، گزینهی manage messages را انتخاب کنید. با این کار میتوانید تاریخچه مربوط به مخاطب یا گروه موردنظر را انتخاب و سپس آن را ایمیل کنید. این مناطق مثلاً مخفی، اتاقها یا مکانهایی پوشیده از صندوقچههایی وجود دارد که وسایل ارزشمند زیادی را برای غارت کردن به مخاطب هدیه میدهد، بنابراین بیش از هرچیز دیگر مطمئن شوید که این مناطق و صندوقچههای درون آن را پیدا کرده و سپس به پیشروی در خط اصلی داستانی بپردازید.

با کلیک کردن روی دکمه سمت راست کنترلر، قابلیت فوکوس یا تمرکز آلوی (Aloy)، شخصیت اصلی که کنترلش را برعهده داریم، فعال میشود که در این قابلیت، یک پالس به محیط اطراف ارسال شده و بازیکنان میتوانند برای پیدا کردن اشیاء با کمک آن قابلیت استفاده کنند. فوکوس، یکی از ابزارهای مفیدی است که در هر بازی جهان باز این چنینی پیادهسازی شده تا مخاطبان با پیدا کردن وسایل و آیتمهای کاربردی، راه حل آسانی را برای ارتقاء وسایل نظامی یا شخصی داشته باشند. حذف اجزای مختلف از ماشینآلات هوشمند در طول مبارزات، بهشت اصلی نبرد در بازی Horizon (چه نسخه جدید و چه نسخه قدیمی) است.

به همین علت با اینکه انجام موضوع یاد شده بهشدّت در بازی Forbidden West از سوی سازندگان تأکید شده و ارتقاء همه سلاحها یکی از مهمترین ویژگیهای حیاتی بازی شناخته میشود، اما سعی کنید که به صورت مرتب در هر نبرد اجزاء مختلف را از بدن حریفتان قطع کنید. درست شبیه به بازی Horizon Zero Dawn، ضعفها همان عناصر استراتژیای هستند که شرایط سخت شکست را در Horizon Forbidden West به پیروزی تغییر میدهد. تا فراموش نکردم، یادتان باشد زمانی که بعداً در بازی سلاحهایی را تحت عنوان adhesive ammo به دست آوردهاید، از آن به صورت درست در برابر دشمنانتان اسفتاده کنید؛ چراکه این سلاح غالباً روی اکثر موجودات رباتی و حتی انسانی کارایی فوقالعادهای دارد.

در طول یک مبارزه، اگر ضربه زدن به کیسه پشتی دشمنتان باعث ایجاد انفجاری عظیم و آسیب زیاد میشود، منفجر کردن آن کیسه را در اولویت قرار دهید. اگر رباتی نسبت به مقاومت از یک سلاح خاص ضعیف است، حتماً از آن سلاح استفاده کنید. فقط و فقط به این موضوع همیشه توجه کنید که سلاح مخصوص برای از بین بردن دشمنتان را همیشه همراه داشته باشید. با حذف کردن اجزای دشمنان میتوانید تمام آیتمهای مورد نیاز برای ارتقاء سطح و سلاح شخصیت اصلیتان استفاده کنید. سپس بعد از انجام این کار، میتوانید با خیال راحت فاصله خودتان را با آنها زیاد کرده و از فواصل دور اقدام به انهدامشان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید