10 ترفند جالب و کاربردی موبایلهای اندرویدی

بنابراین دانستن دقیق میزان باتری برای این افراد یک ضرورت است. هر زمان که تمایل داشته باشید قادر به بررسی لیست مخاطبینی که بلاک کردهاید خواهید بود و میتوانید افراد خاص مد نظرتان را از این لیست خارج کنید. اپلیکیشن واتساپ این امکان را در اختیارتان قرار میدهد تا آرشیوی از پیامهای برگزیده یا منتخب خود را تهیه کنید. بدین منظور میتوانید شرایط مختلف دانلود فایل را برای حالتهای اتصال به اینترنت وای فای، موبایل دیتا یا رومینگ تعیین نمایید.

شما میتوانید برای بکاپ گیری از چتهای خود وضعیت اتوماتیک تعیین نمایید یا تنظیمات این بخش را به گونهای انجام دهید که تنها تحت شرایط خاصی نظیر دستور شخصی شما این عمل انجام شود. شما باید سرعت عمل داشته باشید و قبل از اینکه پیام از outbox خارج و ارسال بشه گوشیتونو خاموش کنید. گزینه Privacy را انتخاب کنید. برای انجام این کار به بخش تنظیمات سریع گوشی (Quick Settings) رفته و گزینه Cast را انتخاب کنید.

اکنون میتوانید دوباره نمایشگر را به سمت راست بکشید تا در تاریخچه اپلیکیشنهای اخیراً استفاده شده حرکت کنید و برای برگشت در جهت مخالف صفحه را به سمت چپ بکشید. برای این کار صفحه اعلانها را از بالای نمایشگر باز کنید، دوباره آن را پایین بکشید تا قسمت تنظیمات سریع را ببینید، سپس روی منوی سه نقطه ضربه بزنید. Guest Mode معجزه اندروید برای چنین مواقعی است! اندروید یکی از سیستمعاملهای محبوب موبایل در سراسر جهان است که کاربران بسیار زیادی دارد.

این ترفند اندروید مناسب مواقعی است که میخواهید تلفن هوشمند خود را به طور موقت به شخص دیگری بسپارید اما در عین حال اطلاعات شخصی محرمانهای دارید که نمیخواهید او به آنها دسترسی داشته باشد. خطوط برجسته یا راهنما میتوانند به ابزار بسیار مفید دیگری برای ترکیببندی تبدیل شوند. برای پین کردن صفحه، برنامه را باز کرده و کلید نمای کلی (Overview) را انتخاب کنید تا امکان ضربه زدن روی نماد پین فراهم شود. در حقیقت یک حباب چت را میتوان به عنوان یک میانبر مداوم به حساب آورد که صرف نظر از عمل کردن برنامه اصلی، همواره روی صفحه قابل مشاهده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید