10 ترفند جالب و کاربردی موبایلهای اندرویدی

برای مثال اپل در iOS 8 ابزار جدیدی را برای تنظیم دستی میزان نوردهی معرفی کرد. مواردی همچون نام گروه، اعضای آن،نوع نوتیفیکیشن و غیره توسط شما قابل تنظیم هستند. کابل های بیکیفیت و بینام و نشان، برایتان عمر نخواهد کرد و حتی ممکن است به موبایل، تبلت، دوربین یا پاوربانک شما آسیب هم برساند. یکی از ترفند های گوشی اندروید برای این مشکل هم اختصاص داده شده است! برای ثابت نگهداشتن گوشی و جلوگیری از تار شدن تصویر باید گوشی را با دودست محکم بگیرید یا آن را به سطحی سخت تکیه دهید.

اگر قصد دارید از منظرهای که بیرون پنجره قرار دارد عکس بگیرید سعی کنید بخشی از قاب پنجره یا کل آن را در عکس بگنجانید. نگران این که کل سوژه در عکس دیده نمیشود هم نباشید. در ادامه باید وارد Bubbles شوید و فعالسازی را انجام دهید تا بدین ترتیب، آخرین ترفند اندروید را هم تجربه کرده باشید. این در حالی است که محافظ کابل فنری را باید به دور کابل، پیچاند تا آن را به طور کامل در بر بگیرد. با انتخاب گزینه Broadcast List قادر خواهید بود که به طور همزمان یک پیام را برای چند کاربر در پنجرههای چت مستقل خود ارسال کنید.

با یک دستمال پارچه ای و پد الکلی، اسپری الکل، شیشه پاککن یا اسپری عینک کابلهای خود را به طور مرتب، تمیز نگه دارید و به محض مشاهده سیاه شدن، آنها را پاک کنید. این در حالی است که یک کابل شارژ با کیفیت ساخت برند معتبر، چندین سال برایتان کار خواهد کرد.

همیشه کابل شارژ موبایل را از مقابل کودکان، جمع کنید و در محل امن بگذارید. و همیشه تعداد زیادی این عکسهای اشتباه وجود دارد! 10- همیشه تمیز، همیشه آماده: آیا کابل کثیف زیر دست و پا میماند یا کابلی که زیر دست و پا میماند، کثیف میشود؟ این وسیله برای بازی کردن ساخته نشده است و با خم و راست کردن یا کشیدن، خراب میشود. این کابلها موقع قرارگیری در کیف و کولهپشتی گره نمیخورند و با اندکی مراقبت، طول عمری بالاتر از دیگر انواع کابل شارژر دارند. مزیت بزرگ بافتن کابل شارژ با کاموا، ارزان بودن آن است و هر وقت بخواهید، میتوانید کابل را با رنگ جذاب دیگری ببافید.

دیدگاهتان را بنویسید