10 ترفند کاربردی اندروید برای استفادهی بهتر و بهرهوری بیشتر از گوشیهای موبایل

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای مدتهای طولانی بدون هدف به نمایشگر گوشی خود زل زده باشید و دقیقاً ندانید قصد انجام چه کاری دارید. در این مقاله قصد داریم که به معرفی 11 ترفند واتساپ (WhatsApp) بپردازیم که شما را به یک کاربر حرفهای تبدیل میکنند.

پیامک های تبلیغاتی که بتازگی اواخر شب هم خواب و استراحت را می ربایند، اعصابتان را به هم ریخته است؟ یک روش عالی برای نمایش دادن مجموعهای از عکسها کنار هم قرار دادن آنها و ساختن کلاژ است. این روش همچنین کمک کرده جزییات پیچیده و بافت سوژه به گونهای ثبت شود که اگر عکس از فاصلهای دورتر گرفته شده بود امکان دیدن آنها وجود نداشت.

در پنجرهای که اپلیکیشنهای باز شده اخیر را نشان میدهد، آیکون سنجاق (که شبیه پونز است) را در قسمت پایین و سمت راست مشاهده میکنید. برای آشنایی با بهترین اپلیکیشنهای کیبورد اندروید میتوانید به این مطلب مراجعه کنید. برای هرگونه سوال در رابطه با این مطلب یا هر مشکل دیگری در زمینه نرم افزارهای موبایل، با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ از خط تلفن ثابت تماس بگیرید. کافی است مقالات و ترفندهای جدید موبایل مخصوص تلفن همراه خود را دنبال کنید و تکنولوژیهای روز لدت کافی را ببرید. ترفندی که امیدوارم ازش درست استفاده کنین فرض کنید شماره تلفن یک فرد را در اختیار دارید و دوست دارید بدانید گوشی وی ساخت کدام…

حتما برایتان پیش آمده که به هر دلیلی شارژ باتری گوشیتان تمام شده و نیاز به برقراری تماسی کوتاه اما فوری ذهنتان را مشغول کرده، اگر گوشی سونی اریکسون داشته باشید، کافی است دکمه روشن وخاموش یا Power را 15 ثانیه نگه دارید. در ادامه باید تاریخچه اعلانها (Notification History) را انتخاب کنید تا بتوانید فعالسازی آن را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید