14 ترفند اندروید که کار کردن با گوشی را سادهتر خواهند کرد – تکنولایف

مسیری که باید برای انجام این عمل در اپلیکیشن واتساپ (WhatsApp) طی شود، در نسخههای اندرویدی و آی او اسی برنامه یکسان است. ازآنجاکه قانون یکسوم میتواند در تمام سبکهای عکاسی برای تولید تصاویری جذابتر و متعادلتر استفاده شود، فراگرفتن این مفهوم اهمیت بالایی دارد. اگرچه این حالت عکسهای شما را فشرده میکند ، اما به طرز شگفت آوری کیفیت خوبی دارند. گزینه Chat Backup را انتخاب کنید. پیشنهاد ما این است که زمانسنج را روی ۳ ثانیه تنظیم کنید. ممکن است برای این کار لازم باشید سوژه را به موقعیت یا حتی اتاق دیگری ببرید. در این شرایط حالت پانوراما به کار میآید.

برای انجام این کار در نسخه آی او اسی و اندرویدی اپلیکیشن واتساپ، کافیست که انگشت خود را بر روی پیام مورد نظر قرار دهید و کمی نگه دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنظیمات این بخش، ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آنها راهنمایی بخواهید. در این مقالهی با ۱۴ نکته و ترفند خلاقانه آشنا خواهید شد که کمک میکند حتی بدون این که یک قدم از خانه دور شوید عکسهایی خیالانگیز با گوشی موبایل خود بگیرید.

یکی از مشکلات عکاسی با موبایل در فضای محدود این است که احتمال حضور اشیایی نامطلوب در پسزمینه وجود دارد که ذهن را از سوژهی اصلی منحرف میکنند. چندین بار پشت هم و سریع Android version را بزنید. یکی از راهحلهایی که میتواند باعث شود تا حس بهتری نسبت به عملکرد سریع دستگاه پیدا کنید، تغییر مقیاس و مدت زمان عملکرد انیمیشن است. رنگ تاثیر بصری زیادی در تصاویر دارد و میتواند واکنشهای احساسی شدیدی را در بیننده برانگیزد.

هرچند محدودیتهای عکاسی با موبایل در خانه میتواند چالشبرانگیز باشد ولی این محدودیتها همچنین شما را وادار خواهد کرد در نورپردازی، ترکیببندی و انتخاب سوژه خلاقتر باشید. بهطور معمول ما همیشه بیرون سرپوش چراغ را میبینیم؛ این تصویر سوژه را از منظری نشان میدهد که در حالت عادی دیده نمیشود و در نتیجه ذهن مخاطب را بیشتر تحریک میکند. در این مقاله قصد داریم ۱۲ نکته و تکنیک اساسی را معرفی کنیم که هر عکاس موبایل جدی باید آنها را بداند.

دیدگاهتان را بنویسید