14 ترفند اندروید که کار کردن با گوشی را سادهتر خواهند کرد – تکنولایف

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنظیمات این بخش، ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آنها راهنمایی بخواهید. اگر میخواهید گوشی خود را به دوست یا یکی از کودکان خانواده بدهید، اما نمیخواهید به اطلاعات شخصی یا حسابهای شبکه اجتماعی شما دسترسی داشته باشند، باید از گزینه سنجاق کردن صفحه در اندروید (Screen Pinning) به عنوان یک ترفند موبایل و یکی از کارهای جالب با گوشی اندروید یا یکی از بهترین ترفند های موبایل استفاده کنید. مراجعه به این بخش در نسخه آی او اسی و اندرویدی اپلیکیشن واتساپ (WhatsApp) به شیوه مشابهی انجام میشود. برای انجام این کار در نسخه آی او اسی و اندرویدی اپلیکیشن واتساپ، کافیست که انگشت خود را بر روی پیام مورد نظر قرار دهید و کمی نگه دارید.

بهطورمعمول شیوهی کار حالت پانوراما بهاینترتیب است که باید گوشی را در حالت عمودی (Portrait) به سمت گوشهی چپ صحنهای که قصد عکاسی از آن را دارید گرفته و پس از فشردن دکمهی شاتر بهآرامی به سمت راست صحنه بچرخید. به عنوان مثال، این امکان وجود دارد که نمایش اعلان برخی برنامههای خاص یا هشدارهای مهم همانند زنگ در حالت Do Not Disturb غیرفعال شود. از کجا بفهمیم گوشی nfc دارد؟ یکی از بهترین قابلیتهای لایتروم، کاهش نویز عکسهاست. اگر چیزی دیدید که توجه شما را جلب کرد با گرفتن یک عکس انتظار رسیدن به بهترین نتیجه را نداشته باشید.

شما میتوانید برای بکاپ گیری از چتهای خود وضعیت اتوماتیک تعیین نمایید یا تنظیمات این بخش را به گونهای انجام دهید که تنها تحت شرایط خاصی نظیر دستور شخصی شما این عمل انجام شود. یکی دیگر از ترفندهای جالب و کاربردی برنامه واتساپ مربوط به امکان بکاپ گیری از چتها یا گفتگوهای اکانت میشود. از نزدیک شدن زیاد به سوژه نهراسید؛ حتی اگر باعث شود تمام سر سوژه در عکس دیده نشود. برنامههای دیگری مانند LastPass و Dashlane نیز از این ویژگی پشتیبانی میکنند. این چهار عکس تنها عکسهای قابلقبول گرفتهشده در یک سفر هستند.

این عکس از یک گل ارکیده و از میان یک لیوان شیشهای سبز رنگ گرفته شده است. این قابلیت میتواند از GPS، شبکههای مشخص، چهره یا حتی صدای شما برای جلوگیری از قفل شدن دستگاه استفاده کند و بدین ترتیب، تجربهای سریعتر و بدون دردسر را فراهم کند. بدین منظور میتوانید شرایط مختلف دانلود فایل را برای حالتهای اتصال به اینترنت وای فای، موبایل دیتا یا رومینگ تعیین نمایید. به بخش Settings مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید