14 ترفند اندروید که کار کردن با گوشی را سادهتر خواهند کرد – تکنولایف

با نگهداری کابل درون کیف مخصوص، هم از آسیب دیدن آن پیشگیری میکنید و هم آن را تمیز نگه میدارید. 2- نگهداری کابل در کیف مخصوص: برخی برندها راهکار مراقبت از کابل شارژ را در بستهبندی آن، ارائه میدهند. برای مثال برخی مدلهای کابل شارژ انکر (Anker) همراه یک کیف زیپ دار شیک عرضه میشوند. 1- جمع کردن کابل به شکل اصولی: مچاله کردن کابل شارژ و فرو کردن آن در جیب و کیف، روش دلخواه همه ما برای همراه برداشتن کابل شارژ است.

بدین ترتیب فشاری به شکل تا شدن روی کابل وارد نمیشود و طول عمر آن افزایش خواهد یافت. با رد کردن دنباله کابل از درون حلقه ایجاد شده، کابل شارژ شما به همین شکل باقی میماند، بدون آنکه به سیمهای داخل آن آسیبی وارد شود. این قابلیت مخفی اندروید به عنوان یکی از بهترین ترفند های موبایل شناخته شده و زمانی به کار میآید که میخواهید تصاویر یا ویدیوهایی را به یک نفر نشان دهید و یا بدون نیاز به یک اپلیکیشن خارجی، ویدیوهای یوتیوب را تماشا کنید. اگر تنظیم و تراز پایه های ماشین لباسشویی یا یخچالتان به هم خورده و هنگام کار، سروصدای زیادی تولید می شود، کافی است بدانید سیستم عامل موبایلتان اندروید است و گوشی موبایلتان شتاب سنج را پشتیبانی می کند یا نه.

با این که حالت توسعهدهنده از ترفندهای شناخته شده به حساب میآید، اما به دلیل اهمیت بسیار زیادی که دارد، قصد داریم آن را به عنوان نخستین ترفند اندروید در این مقاله معرفی کنیم. هزاران برنامه برای عکاسی با موبایل وجود دارد که می توانید با نصب و عکس گرفتن با آن ها بهترین برنامه ها را پیدا کنید و عکس های بسیار زیبا و جذابی را به کمکشان بگیرید.

در زمان عکس برداری از اجسام متحرک بهترین انتخاب ممکن استفاده از حالت burst یا پشت سر هم می باشد، زیرا بعدا با انتخاب های بیشتری روبرو هستید و می توانید عکس بهتری را در میان عکس هایی که گرفته اید انتخاب کنید. نوری که در پشت سوژه قرار دارد از میان جسم عبور کرده و جزییات پنهان و رنگهای جالبی را آشکار میکند. برنامههایی را که میخواهید پنهان کنید را انتخاب کنید. برای استفاده از مخفی کن برنامه در تنظیمات صفحه اصلی به پایین پیمایش کنید و روی گزینهی پنهان کردن برنامهها ضربه بزنید. سعی کنید برای نورپردازی سوژهها از گجتهای الکترونیکی مختلفی نظیر آیفون، لپتاب، چراغ قوه یا حتی نور یخچال استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید