14 ترفند اندروید که کار کردن با گوشی را سادهتر خواهند کرد – تکنولایف

برای انجام این ترفند موبایل باید یکم سرعت عمل داشته باشین و بلافاصله بعد از زدن دکمه send و قبل از رسیدن اس ام اس به مخاطب اشتباهی جلوشو بگیرین. همون دکمه هایی که برای Screenshotگرفتن فشار دادینو چند ثانیه بیشتر فشار بدید تا تلفنتون دوباره راه اندازی بشه. نماد چرخ دنده تنظیمات را در بالا سمت راست قرار دهید، سپس آن را فشار دهید و چند ثانیه نگه دارید. وقتی این ویژگی را فعال کردید، اپلیکیشنی که دوستتان میخواهد با آن کار کند را باز کنید. برای فعال کردن آن (اگر در تلفن شما موجود است)، با دو انگشت از بالای صفحه به پایین بکشید تا صفحه تنظیمات سریع نشان داده شود.

اگر میخواهید نگاهی به نوتیفیکیشنهای اخیر خود در اندروید داشته باشید، شانس آوردهاید چرا که این قابلیت مخفی اندروید به عنوان یکی از کارهای جالب با گوشی اندروید وجود دارد، اما پیدا کردن آن کمی دشوار است. یکی از راهحلهایی که میتواند باعث شود تا حس بهتری نسبت به عملکرد سریع دستگاه پیدا کنید، تغییر مقیاس و مدت زمان عملکرد انیمیشن است. برای ایمن نگه داشتن دستگاه خود، باید قفل کد PIN یا اسکن اثر انگشت را تنظیم کنید تا قفل تلفن شما باز شود.

همه میدانیم که نور آبی موبایل برای بینایی مضر است و اگر کاربر در رختخواب از اسمارتفون استفاده کند، این نور باعث بیخوابی میشود؛ بنابراین اگر قصد مطالعه مقاله یا پیدیاف کتاب از روی موبایل را دارید، بهتر است از فیلتر نور زرد کمک بگیرید تا به سیستم خواب و چشم خود آسیبی به وارد نکنید. برای این کار صفحه اعلانها را از بالای نمایشگر باز کنید، دوباره آن را پایین بکشید تا قسمت تنظیمات سریع را ببینید، سپس روی منوی سه نقطه ضربه بزنید. تلفن همراه امروزه نقش پر رنگی در زندگی همه ما دارد و هر روزه سعی بر این داریم تا نحوه بهتر استفاده کردن آن را یاد بگیریم .

برای فعال سازی قابلیت تکمیل خودکار، وارد تنظیمات گوشی خود شده و در قسمت Advanced نیز این گزینه را فعال کنید. یکی دیگر از ترفندهای اندروید یا قابلیت های مخفی گوشی برای حفاظت از اطلاعات شما، حالت مهمان یا Guest Mode است. از طرفی نیازی به نصب برنامهی ثالث برای پنهان کردن برنامه ها در گوشی سامسونگ پیدا نخواهید کرد، زیرا این قابلیت درونیسازی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید