14 ترفند اندروید که کار کردن با گوشی را سادهتر خواهند کرد – تکنولایف

با این روش کابل در قسمتهایی که در معرض پارگی هستند ارتجاعیت بیشتری گرفته و دچار قطعی نخواهد شد. 5- محافظت از کابل شارژ با استفاده از نخ کاموا: با استفاده از نخ کاموا و چند گره ساده، از پارگی کابل شارژر خود جلوگیری کنید. این ترفند اندروید مناسب مواقعی است که میخواهید تلفن هوشمند خود را به طور موقت به شخص دیگری بسپارید اما در عین حال اطلاعات شخصی محرمانهای دارید که نمیخواهید او به آنها دسترسی داشته باشد. با این که سعی شد تعدادی از ترفندهای اندروید را آموزش دهیم، اما بهتر است بدانید که اندروید دارای قابلیتهای بسیار زیادی بوده که به آنها پرداخته نشده است.

برای ساخت محافظ کابل شارژ با استفاده از این روش کافی است دو فنر از خودکارهای قدیمی خود را جدا کرده و به دور قسمتهای انتهایی کابل بپیچید. 4- معجزه فنر خودکار: پس از آشنایی با این روش، دیگر خودکارهای تمام شده خود را دور نمیاندازید! با انتخاب گزینه Broadcast List قادر خواهید بود که به طور همزمان یک پیام را برای چند کاربر در پنجرههای چت مستقل خود ارسال کنید. یک راه ساده برای خلق تصویری جذاب از یک سوژهی روزمرهی موجود در خانه عکس گرفتن از آن از زاویهای نامانوس است.

دوم : باید دکمه شاتر دوربین رو بزنید و از سمت چپ تصویر به سمت راست به آرامی دستتون رو بچرخونید ،هرچی این حرکت آهسته تر باشه عکس بهتر خواهد بود و درنهایت برای انتهای کار باز هم دکمه شاتر رو بزنید که کار تموم بشه. بیحرکت نگهداشتن دوربین بهویژه هنگام عکاسی در نور کم یا شب از اهمیت بالایی برخوردار است. چونکه بزرگنمایی (Zoom) در گوشی های هوشمند به صورت دیجیتالی است و نه اپتیکال ،پس بزرگنمایی عکس در حین عکاسی باعث پایین آمدن کیفیت عکس ها می شود، پس اصلا از زوم دوربین استفاده نکنید و بجای اون خودتون به سوژه نزدیک بشین و یا اینکه اگر امکان نزدیک شدن به سوژه رو ندارین ،عکس رو بگیرین و بعدها با استفاده از تکنیک برش (Crop) قسمت های اضافه رو حذف کنید و عکس رو نزدیک تر کنید.

دقت این نوع از انواع کیبورد ها بسته به دستگاه شما میتواند متفاوت باشد، اما میتوانید کیبورد دیگری که به نظرتان بهتر است را هم نصب کنید. شرایطی وجود دارد که شما باید حتما و حتما از تلفن هوشمند اندروید خود استفاده کنید، اما در عین حال دست شما هم درگیر انجام دادن کار دیگری است و یا انقدر هوا سرد است که نمیخواهید دست خود را از جیب گرمتان بیرون بیاورید! 9- رطوبت، عامل زنگ زدن کابل شارژ: اتصالات سر و ته سیم شارژ، فلزی است و در مجاورت هوا قرار دارد. از کجا بفهمیم گوشی nfc دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید