9+1ترفند واتس آپ که حتما باید بلد باشید

برای این ترفند واتس اپ ابتدا به بخش Setting و سپس Chats و در نهایت Chat history مراجعه کنید و سپس بر email chat ضربه بزنید. همانطور که در مورد قبل اشاره کردیم، ارتقاء سلاحها و سایر وسایل از اهمیت ویژهای در بازی Forbidden West دارند، به این معنی که ماشینهای شکار برای بهروزکردن بخشهای حیاتی خودشان هم به منابع یاد شده نیاز دارند. موقعیتهای مختلف، رویکردهای متفاوتی را میطلبد، بنابراین یک دشمن خاص ممکن است در برابر سلاحهای اسیدی ضعیف باشد و دیگری هم ممکن است نقطه ضعفهایی داشته باشد که شما را مجبور به استفاده از سلاح Tear Arrows کند.

قابلیت Finishing Cauldronها روشی است که در آن یاد خواهید گرفت به سادگی از کنار هر ماشینآلاتی عبور نکنید و اینها بعداً میتواند در خصوص موار حیاتیای چون مبارزه یا پیمایش یک مسیر طولانی حسابی به شما کمک کند. توصیه ما به شما این است که در هر فرصت خالی، حتماً به شکار کردن سایر حیوانات بپردازید. خوشبختانه یکی از موارد هیجانانگیز و کاربردیای که بازی در اختیار شما قرار میدهد، این است که میتوانید برای به دست آوردن منابع موردنظرتان، مشاغل ایجاد کرده و سپس قادر خواهید بود تا مأموریتهای جانبی آن کارهایی که درست کردهاید را سپری کرده و به چرخه تولید منابع کمک کنید.

خوشبختانه بازی Horizon Forbidden West آنقدری که باید خاص و بزرگ باشد، خاص و بزرگ بود؛ اما وقوع و مشاهده ایرادات جزئی هم طبعیی است. هنوز نمیدانید که بازی Horizon Forbidden West ارزش تجربه دارد یا خیر؟ اهمیت همه اینها زمانی برای کاربر مشخص میشود که در درجات سختی بالاتری اقدام به تجربه بازی Horizon Forbidden West کند. کافی است چند دانه گوش ماهی را در کتری یا سماور قرار دهید، تا آهک موجود در آب را جذب کند. معمولاً ایده خوبی است که سلاح و زره خودتان را بر اساس درجه سختی دشمن روبهرو تنظیم کرده و آماده نبرد شوید، اما این موضوع ناامید کننده خواهد بود اگر بگویم که ظرفیت بازی فقط برای حمل تعداد محدودی از سلاحها و زرهها طراحی شده است.

بهترین فرصت برای انجام دادن چنین کاری مربوط به زمانی است که بازیکنان در حال پیمودن مسافت زیادی هستند و موقعیت این را خواهند داشت تا در جنگلهای پیشرویشان (یا مکانهای دیگر) کمی به شکار کردن حیوانات حیات وحش بپردازند. در هنگام چتهای پرسرعت یا گروهی، برای اینکه رشتهی کلام از دست نرود، بهتر است که این قابلیت مورد استفاده قرار بگیرد. برای استفاده از این ترفند واتس اپ، پیام موردنظر را انتخاب کنید و بعد از ضربه بر فلشی که رو به سمت چپ قرار دارد (اولین فلش از سمت چپ) میتوانید مستقیما جواب پیام مذکور را تایپ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید