10ترفند واتس آپ که حتما باید بلد باشید

برای استفاده از این ترفند واتس اپ، پیام موردنظر را انتخاب کنید و بعد از ضربه بر فلشی که رو به سمت چپ قرار دارد (اولین فلش از سمت چپ) میتوانید مستقیما جواب پیام مذکور را تایپ کنید. اگر عضو گروههایی هستید که بنا به دلایلی نمیتوانید آنها را ترک کنید و از صدای نوتیفیکیشنهای مربوط به آنها هم عاصی شدهاید، میتوانید صدای نوتیفیکیشن مربوط به این گروهها یا مخاطبین موردنظر خود را قطع کنید. اکنون که این ویژگی را تنظیم کردید، دفعه بعد که پیامهای خود را باز کردید در گوشه بالا سمت چپ میتوانید گزینه فیلتر را ببینید که سه گزینه مختلف برای فیلتر کردن پیامها به شما نشان میدهد.

اگر این ویژگی برای شما کاربردی نبود هر زمان که بخواهید میتوانید آن را تغییر دهید. توصیه ما به شما این است که در هر فرصت خالی، حتماً به شکار کردن سایر حیوانات بپردازید. ☑️ در این مقاله نحوه لایک کردن استوری اینستاگرام را به صورت کامل آموزش دادیم، اگر سوالی داشتید از قسمت دیدگاه آن را از ما بپرسید. در گذشته شما هنگام مشاهده استوری های دوستانتان می توانستید واکنش های سریعی مثل 😍 و 😂 را برای آن ارسال کنید اما با بروزرسانی جدید اینستا از این پس می توانید استوری ها را لایک ❤️ نیز کنید. اگر به دنبال جذب فالوور و رشد پیچتان هستید حتما سعی کنید از کاربرانتان بخواهید که استوری های شما را Like کنند زیرا اینستاگرام همیشه نشان داده است که به قابلیت های جدید خیلی اهمیت می دهد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت؛ بر اساس گزارش فون آرنا، به تازگی ویدئویی منتشر شده که نشان میدهد دارندگان گوشیهای آیفون چگونه میتوانند از قابلیتی که اپل برای مخفی کردن پیامها از فرستندگان ناشناس ایجاد کرده، استفاده کنند. شما می توانید از قسمت Activity، دایرکت، و تنظیمات استوری خود متوجه شوید که چه کسانی به استوری شما ری اکشن نشان داده اند. ابتدا مطمئن شوید که گوشی شما به آخرین نسخه از iOS مجهز شده است.

بازی Horizon Forbidden West نسبت به نسخه Zero Down تأکید بیشتری برای ارتقاء سطح سلاحها و وسایل دیگر دارد، اما خیلی زود اقدام به انجام چنین کاری نکنید. قبل از انجام هر کاری اپلیکیشن اینستاگرام را از طریق کافه بازار یا گوگل پلی به آخرین نسخه بروزرسانی کنید و سپس مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید. برای این کار در بخش Setting و سپس Data and storage usage، به قسمت Network usage مراجعه کنید. برای غیرفعال کردن این مشخصه، ابتدا در بخش Setting به Account و سپس Privacy مراجعه کنید. در این بخش میتوانید ببینید که آیا آخرین نسخه iOS در گوشی شما اجرا میشود یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید