21 ترفند واتس آپ که حتما باید بلد باشید

چند ترفند مهم در آشپزی را با هم خواندیم. هنگام پختن حبوبات داخل قابلمه چند قطره سرکه یا آبلیمو اضافه کنید، با این کار هم ظرف شما سفید میماند و هم طعم حبوبات بهتر میشود. بعد از گرم شدن، بقیه آب را داخل سماور بریزید. اگر میخواهید کسی از خوانده شدن پیامهای ارسالی به شما خبردار نشود، ابتدا به Setting و Account و سپس Privacy مراجعه کنید و در نهایت گزینه Read receipts را غیرفعال کنید. اگر به هر دلیلی خواستار مشاهده فهرست کامل مخاطبین بلاک شده هستید، برای این کار ابتدا به Setting و Account و در نهایت Privacy سر بزنید.

برای انجام این کار در بخش Setting روانهی قسمت Data and storage usage شوید و در پایین آن میتوانید گزینهی Low data usage را مشاهده کنید که با فعال کردن آن، مصرف اینترنت موبایل در هنگام تماسهای صوتی و تصویری واتساپ کاهش مییابد. در بخشی Setting و سپس Data and storage usage میتوانید به قسمت Storage usage مراجعه کنید و ببینید که فایلهای ارسالی از جانب مخاطبین شما چه مقدار از فضای حافظه گجت را اشغال کردهاند. با کلیک بر هر یک از این مخاطبین یا گروهها، آمار این فضای اشغال شده را بهصورت تفکیکی خواهید دید.

بنابراین بهتر است که از کامیون شخصی خودتان استفاده کنید تا از تمام جزئیات هزینههایتان آگاهی داشته باشید. ممکن است این بازیها از شما فضانوردانی شجاع در دل فضای خارج زمین بسازند و گاهی نیز ممکن است که صرفا تجربهای کژوال را از یک بازی مزرعهدار برایتان فراهم کنند. معمولا اتفاقات بازی Euro Truck Simulator 2 به این صورت است که هرچقدر مسافت یک بار طولانیتر باشد، درآمد بیشتری نیز به شما پرداخت خواهد شد.

منتهی مسافتهای طولانی دردسرهای زیادی نیز به دنبال دارند و برای همین کمتر کسی به سراغشان میرود. اگر برای مدتی طولانی است که در یک خانه زندگی می کنید، ممکن است بخواهید بعد از مدتی خانه خود را دوباره تزئین کنید یا ظاهری جدید به آن دهید. عنوانی که در سال ۲۰۱۲ توسط استودیوی SCS Software برای کامپیوترهای شخصی توسعه پیدا کرد و بقدری فوقالعاده بود که در سال ۲۰۲۱ به فروشی بیش از ۹ میلیون نسخه دست پیدا کرد. در هنگام چتهای پرسرعت یا گروهی، برای اینکه رشتهی کلام از دست نرود، بهتر است که این قابلیت مورد استفاده قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید