8 ترفند موبایل اندروید که نمیدانستید

سپس سایر کاربران مد نظرتان که قصد داریم یک پیام به طور همزمان برای آنها ارسال شود را انتخاب کنید. در این مقاله قصد داریم که 11 نمونه از این ترفندها یا قابلیتهای کاربردی و جالب اپلیکیشن واتساپ (WhatsApp) را به شما عزیزان معرفی کنیم. همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی 11 ترفند واتساپ (WhatsApp) پرداختیم که استفاده از آنها شما را به یک کاربر حرفهای تبدیل میکند. این روزها شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری عکس اینستاگرام در بین کابران موبایل و وب بسیار محبوب است،در ادامه چند ترفند اینستاگرام (instagram) را معرفی میکنیم. ترفند اولی که آن را معرفی میکنیم مربوط به ارسال همزمان یک پیام برای چند کاربر میشود.

قابلیت مچ گیری از افرادی که به صورت نامحسوس و پنهان در صدد نگاه کردن به پروفایل شما هستند در برنامه واتساپ وجود ندارد اما شما برای مچگیری میتوانید از ترفند دیگری استفاده کنید، البته این عمل فقط بر روی دستگاه های صورت میگیرد که اندروید باشد. اگر تمایل دارید که با 11 ترفند واتساپ (WhatsApp) آشنا شوید و به کاربردی حرفهای تبدیل گردید، این مقاله اختصاصی را از دست دهید. یا حتی اگر بهتر بپرسیم، تا چه حد با قابلیت های مخفی گوشی اندروید آشنایی دارید؟

اگر در نوشتن نامههای الکترونیک یا پیامهای کاری یا حتی شخصی از جملههای مشخصی بهطور مکرر استفاده میکنید، میتوانید برای آنها اسنیپت تعریف کنید. واتساپ یا همان WhatsApp یک اپلیکیشن پیام رسان رایگان است که امکان رد و بدل پیام متنی، مکالمه صوتی و حتی تصویری را از طریق اینترنت فراهم میکند.

کیفیت مکالمات واتساپ بسیار بالاست و این موضوع از نقاط قوت این برنامه پیام رسان محسوب میشود. اما با وجود اینکه واتساپ به یکی از محبوبترین اپلیکیشنهای پیام رسان فعلی تبدیل شده، همچنان برخی از قابلیتها و ترفندهای آن پنهان باقی ماندهاند یا حداقل بخش عظیمی از کاربران با این قابلیتها آشنایی ندارند! آغاز میشوند. از انجایی که این کدها به سیستم عامل اندروید مربوط هستند، لذا برای استفاده از آنها نیازی به اینترنت ندارید. شما همچنین با انتخاب گزینه Nobody برای دو گزینه Profile Photo و Status هم به ترتیب عکس پروفایل و نوشته وضعیت یا استتوس خود را هم پنهان نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید