8 ترفند موبایل اندروید که نمیدانستید

از طرف دیگر، دانستن بسیاری از نکات در مورد گوشی موبایل میتواند تجربه کاربری ملموسی را برای شما فراهم کند. این قابلیت میتواند از GPS، شبکههای مشخص، چهره یا حتی صدای شما برای جلوگیری از قفل شدن دستگاه استفاده کند و بدین ترتیب، تجربهای سریعتر و بدون دردسر را فراهم کند.

برای حل این مشکل چکار باید بکنیم و چطور از ویروسی شدن گوشی جلوگیری کنیم. برای استفاده از این ویژگی باید به قسمت باتری در بخش تنظیمات بروید. اگر میخواهید گوشی خود را به دوست یا یکی از کودکان خانواده بدهید، اما نمیخواهید به اطلاعات شخصی یا حسابهای شبکه اجتماعی شما دسترسی داشته باشند، باید از گزینه سنجاق کردن صفحه در اندروید (Screen Pinning) به عنوان یک ترفند موبایل و یکی از کارهای جالب با گوشی اندروید یا یکی از بهترین ترفند های موبایل استفاده کنید. با معرفی سیستم عامل اندروید ۸، گوگل برای برنامهها کانال اعلان در نظر گرفت و این یکی از ۱۰ ترفند کاربردی اندروید برای افزایش بهرهوری گوشی موبایل به شمار میرود.

حالت پیشفرض “کیفیت بالا” و فضای نامحدود را برای تصاویر در نظر میگیرد. سامسونگ به طور پیشفرض صفحه لانچر برنامهها را مثل صفحه خانه مرتب میکند و برنامههای جدیدتر به انتهای فهرست میرود و خودتان میتوانید جای آنها را تغییر دهید. از منوی Display، روی گزینه اندازه قلم ضربه بزنید تا اندازه قلم پیش فرض تغییر کند. هر زمان که میخواهید بین صفحههای اصلی نصب شده خود تغییر ایجاد کنید، فقط به منوی هوم در تنظیمات سیستم بروید. در صورتی که از 14 ترفند اندروید ذکرشده استفاده کنید، میتوانید در کوتاهترین زمان به یکی از قدرتمندترین کاربران گوشیهای اندروید تبدیل شوید.

با توجه به نبود یک مرجع خوب برای آموزش برنامه های موبایل ، ترفند 3 را تاسیس کردیم تا با همراهی شما عزیزان به بهترین منبع ترفند و آموزش اپلیکیشن های موبایل تبدیل شویم… به عنوان مثال شما میتوانید با انجام تنظیمات خاص، مانع از دسترسی کودکانتان به محتواهای نامناسب شوید. در این صورت شما دو راه برای دسترسی به آن دارید؛ یا از OK Google استفاده کنید یا دکمهی صفحه اصلی را طولانی فشار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید