قیمت کانکس مسکونی با سرویس بهداشتی

قیمت کانکس سایدینگ

کانکس سایدیگ یکی از بهترین محصولات آذین کانکس بوده که در عین مقاومت و دوام دارای زیبایی نیز می باشد ، بسیاری از این سازه برای دفاتر اداری ، کلبه مسکونی و سازه های خانه باغی استفاده می کنند. زیبایی دوام ، دولایه عایق بندی و ارتفاع بلندتر سقف نسبت به سازه های معمولی از مزایای کانکس سایدینگ آذین می باشد.

انواع کانکس پیش ساخته

همانطور که چندین بار اشاره کردیم این کانکس چندین نوع دارد که هرکدام از آن ها ویژگی های به خصوصی دارند. در ادامه انواع آن ها را عنوان میکنیم:

کانکس مسکونی: این کانکس با همه ی تجهیزاتی که برای زندگی در یک واحد خانه نیاز است را درون خود جای داده است و میتوان برای مدت های طولانی در آن زندگی کرد.

اگر امکان حمل همه ی قسمت های این نوع از کانکس با هم مقدور نیست میتوان این نوع کانکس را به صورت قطعات جداگانه به محل قرار گیری آن منتقل کرد.

اگر در منطقه ی مورد نظر نمی توان عملیات ساختمان سازی انجام داد یا از لحاظ قیمت به صرفه نیست، خرید این نوع از کانکس گزینه ی مناسبی است.

تجهیزات کانکس پیش ساخته مسکونی شامل آشپزخانه و همه ی وسایل مورد نیاز آن، اتاق خواب، لوله کشی آب و برق و فاضلاب، سرویس بهداشتی، کمد دیواری، مخزن ذخیره آب، هال و نشیمن است.

نمای ظاهری کانکس نیز یا از نوع ساندویچ پنل است یا از نوع سایدینگ که بسیار زیبا و چشم نواز است، البته گاهی در نمای بیرونی از چوب طبیعی برای جلوه ی بیشتر استفاده میکنند.

کانکس فروشگاهی: این نوع کانکس معمولا دارای قفسه است و برای قرار دادن و چیدن کالاها استفاده میشود.

اندازه ی این کانکس از کانکس ویلایی کوچک‌تر است و برای کاربری های دیگری مثل: دکه روزنامه فروشی، فست فودی، باجه بلیط فروشی، کیوسک خدمات شهری و … نیز دارد.

قیمت کانکس سنگین کارگاهی / عمرانی

این دسته از محصولات جز مقاوم ترین سازه هایی هستند که با قیمت مناسب میتوان تهیه نمود. بطوری که حدود 12 سال عمر مفید برای این نوع کانکس در نظر گرفته شده است و مناسب برای پروژه های عمرانی  و حتی سکونتگاه های موقت درون باغ و یا سازه های سرایداری و باغبانی می باشد.

کانکس پیش ساخته کارگاهی

از این سازه در پروژه های عمرانی و کار اگاهی که اکثرا زمان محدودی دارند ساخته میشوند .همین طور از کانکس اماده کارگاهی معمولا برای استارحت کردن و مستقر شدن کار گران و مهندسان هم استفاده میشود.

از این کانکس در پروژه های عمرانی برای اسکان مدیران  پروژه ها و تکنسین ها  ارتش و سپاه نیروی انتظامی  امداد جاده ای  جنگلبانی و دیگر عوامل اجرایی در محل اجرای پروژه ها استفاده میکنند.بخاطر همین هم باید کانکس تجهیز کارگاهی شراط مناسبی را برای این افراد فراهم سازد.

کانکس های پیش ساخته کارگاهی بخاطر این که محل استقرار کارگران است . از جنس ساندویچ پانل طراحی میکنند تا اتلاف انرژی از دیواره های این سازه به حداقلی برسد. همینطور در مکان هایی که امکان ساختن کمپ ها وجود ندارد میتوانند از این سازه های پیش ساخته و یا دیوار های پیش ساخته استفاده کنند که بهترین گزینه به حساب می  اید. (کانتینر اداری)

سازه های پیش ساخته یک کانکس کارگتهی متحرک است و به راحتی میتوانند پس از به پایان رسیدن پرژه ها انها را جا به  جا کنند و مکان اسکان خود را تغییر دهند.اکثرا امروزه از این سازه بیشتر در عسلویه استفاده میشود.

تنوع در کانکس پیش ساخته کارگاهی

کانکس اماده کار گاهی از طرح و رنگ های شادی ساخته میشوند و باعث زیبایی نما و باعث افزایش روحیه کارگران میشود.

کانکس اماده کارگاهی دارای مزایایی است.این کانکس بسیار مقاوم بوده در برابر زلزله دوام می اورد.نصب و ساخت سریع ئ اسان ان باعث میشود که علاقه مندان زیادی را به سوی خود جلب کند.از این کانکس استفاده های مختلفی میکنند.و همچنین دارای ابعاد متنوع هستند.

این سازه ها دارای نمای داخلی و ظاهری متنوعی دارد و با کمترین هزینه میتوانید ان را جا به جا کنید و از مکانی به مکان دیگر منتقل کنید.حتی میتوانی بعد از استفاده از این سازه ان را بفروشید.

کانکس های اماده کارگاهی دارای امکاناتی است.مثلا داخل این کانکس ها سیستم سرمایشی و گرمایشی از کف نصب شده است.دارای اشپزخانه  سرویس بهداشتی و همینطور حمام  منبع اب و تخت های مناسب استراحت کردن کارگران وجود دارد.همچنین دارای قفسه بندی و کابینت بندی است و کپسول اتش نشانی هم درونش نصب شده است.

ساخت خانه ویلایی شاید برای شما خیلی سخت، زمان‌بر و پرهزینه باشد، اما ما یک پیشنهاد خیلی خوب برای شما داریم. شما می‌توانید در مدت‌زمان کوتاهی و بدون هیچ مشکلی و پرداخت هزینه کمی یک ویلای لوکس با امکانات لاکچری داشته باشید. با خرید کانکس ویلایی در کوتاه‌ترین زمان ممکن صاحب‌خانه می‌شوید، دیگر چه چیزی از این بهتر می‌خواهید. در ادامه به طور مفصل راجع‌به خرید کانکس و همچنین نصب کانکس ویلایی به شما می‌گوییم تا بتوانید مطمئن‌تر تصمیم بگیرید.

0 دیدگاه دربارهٔ «قیمت کانکس مسکونی با سرویس بهداشتی»

دیدگاهتان را بنویسید