اجاره ماشین ارزان قیمت در کیش

اجاره ماشین در کیشسفر به جزیره کیش، یکی از پرطرفدارترین سفرها در بین گردشگران داخلی است. تماشای سواحل نیلگون خلیج فارس و جاذبه های بی شمار و تفریحات تورهای کیش، از جذابیت های این سفر است. اگر چه گشت و گذار در کیش نیازمند یک سیستم حمل و نقل بسیار خوبی است تا تمام جزیره را پوشش دهد، اما داشتن یک خودرو شخصی، خواسته بسیاری از گردشگران است تا بتوانند طبق برنامه و زمان بندی خود و با یک ماشین شخصی در این جزیره تردد کنند و به دیدن جاذبه های کیش بروند. اجاره ماشین های گران قیمت و لوکس با هزینه کمتر، از امکانات جزیره کیش محسوب می شود. شما می توانید در سفر به کیش، یکی از خودروهای لوکس و مدرنی که دارای امکانات خوبی نیز هستند را اجاره کرده و با آن در جزیره گردش کنید و ضمن سهولت در جا به جایی، از دیدن جاذبه های این جزیره لذت ببرید.

در این مطلب برای رفاه حال گردشگران تور کیش، قوانین اجاره ماشین و  تعدادی از اژانس اهای اجاره ماشین را به گردشگران معرفی خواهیم کرد.

مسلما برای اجاره یک ماشین در کیش، رعایت برخی از قوانین اجاره ماشین و ارائه مدارک معتبر از ضروریات محسوب می شود. گردشگران تور کیش باید توجه داشته باشند که برای اجاره ماشین در کیش، باید کارت شناسایی و گواهینامه معتبر به همراه داشته باشند. علاوه بر مدارک، ارائه یک فقره چک بانکی به عنوان امانت و به ارزش قیمت خودرو مورد اجاره در وجه شرکت طرف قرارداد، بابت خسارت های احتمالی خودرو، الزامی می باشد. البته این چک زمانی که خودرو را تحویل دهید، به شما بازگردانده می شود.

درصورت نداشتن چک می بایست مبلغی را معادل با 1 تا 5 میلیون تومان به عنوان ضمانت نرد شرکت طرف قرارداد به امانت بگذارید. البته میزان مبلغ بستگی به خودرو انتخابی دارد. این میلغ نیز پس از تحویل خودرو به شما بازگردانده می شود.

لازم به ذکر است، به عنوان ضمانت خلافی، مبلغ 200 الی 300 هزار تومان به مدت 3 تا10 روز کاری نزد شرکت باقی مانده و پس از آن که وضعیت خلافی مشحص شد، در صورت نداشتن خلافی در مدت اجاره ماشین، مبلغ به اجاره کننده بازگردانده خواهد شد.

پس از ارائه تمامی مدارک و مبالغ تعیین شده، بین اجاره کننده و شرکت اجاره ماشین در کیش، یک قرارداد مشخص می شود و طی آن مبلغ اجاره اتومبیل به نسبت روزهای اجاره محاسبه شده و تعیین می گردد. توجه داشته باشید که این شرکت باید عضو مجمع رنت کاران کیش باشد.

چرا در کیش به خودرو نیاز داریم؟

 

این که شما بخواهید تفریح و گشت و گذار خود را در جزیره کیش ، با ماشین انجام دهید و یا پیاده ، اختیار با خودتان است ، اما با توجه به اینکه در جزیره کیش ، اماکن دیدنی و تفریحی فاصله زیادی از همدیگر دارند ، و همچنین هوا در آنجا گرمتر است ، پیشنهاد ما اجاره خودرو در کیش می باشد.

شرایط اجاره خودرو در کیش

 

·         داشتن کارت شناسایی معتبر و گواهینامه

 

اولین مورد که از الزامی ترین موارد است همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و گواهینامه رانندگی می باشد.

 

·         وجه نقد بابت ضمانت اجاره خودرو در کیش

 

مبلغ 5 میلیون تومان برای خودرو های سبک ، و مبلغ 7 یا 10 میلیون تومان برای ماشین های گرانقیمت باید بعنوان تضمین خسارات وارده احتمالی ، ارائه نمایید. پس از تحویل خودرو به شرکت توسط مشتری ، چک یا وجه ضمانت ، به مستاجر مسترد می شود.

نکته مهم اینکه قیمت مذکور برای ۲۴ ساعت از زمان تحویل خودرو می‌باشد. و مشتری چنانچه قصد دارد خودرو را برای مدت بیشتری در اختیار بگیرد ، می بایست هزینه آن را به صورت جداگانه پرداخت نماید. به عنوان مثال تعرفه اجاره خودرو BMW 740 در کیش برای ۲۴ ساعت ، ۵ میلیون تومان است.

لطفا قبل از واریز وجه برای اجاره ماشین در کیش ، با شرکت تماس گرفته و هماهنگی لازم را انجام دهید.

کیش وان با داشتن سابقه ای درخشان در اجاره ماشین در کیش ، و همچنین داشتن مجوز رسمی ، از منطقه آزاد کیش و عضویت در گروه رنت کاران جزیره ، آماده ارائه خدمات به گردشگران عزیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید